Kapat

Sevgilinizi telefonla arıyorsunuz bazan meşgul

sevgilinizi telefonla arıyorsunuz bazan meşgul nedenini sorduğumda yok öyle birşey, hatlardan olabilir diyor yeminler ediyor,siz olsanız ne yapardınız,(ben bıraktım) şimdi de mesaj atıyor günahımı,aldın diyor.

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• Şüphe varsa bitirmen iyi olmuş

0|1
    0|0
  • telefonda konuşamaz mı allala. yalan söylediyse de yanlış anlama diye söylemiş, yanlış yapmıştır.

0|0
    0|0
  • ya bu kadar basit yalan mı söylenır :D :D bıraz dusunseymıs keske söylerken

0|1
    0|0
  • hayır meşgul olması doğal ama hatlardan olması.işte burda zıçmış.sen de güvenmiyorsan bırak mk.

0|1
    0|0
    • herzaman da hatlarda hata olacağını sanmıyorum. neyse bıraktım zaten. bir şartla şifresini verirde incelerim, şayet gerçekten günahını almışsam özür de dilemesini bilirim amma vermiyor.

• güvenmiyorsun.uğraşma şifreyle falan.

• yalan söylüyor ztn öyle bişe yok..

herkes telefon kullanıyor, kimi kandırdıgını sanio ki..

0|1
    0|0
  • Bazen de "aradiginiz kisi bir baskasiyka gorusuyor, hatta kalin diyor" bazen ariyorsun caliyor ama cevap veren yok degil mi.

0|0
    0|0
  • ama arkadaslarıyla konuşuyor olabiliiiirr:(

0|0
    0|0
  • Bazense olur.

0|0
    0|0
  • Ee ne var bunda olabilir.

0|0
    0|0
  • senin boynuzlar uzayda

0|0
    0|0
  • ya onu bilmem de bende şey olurdu mesela birine mesaj atarım ardından ne mesaj bekleyecegim deyip ararım tam o anda meşgul oluyor hat gercekten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Şüpheye düşerdim . Başkası mı var benimle konuşması gerekirken kimle konuşuyor böyle derdim ve üzülürdüm açıkcası . Kimle konuştuğunu söylesin yemin etsin ona tek bir laf et ve seni anlasın . İnşallah düşündüğüm gibi bişey çıkmaz Allah yardım etsin .

0|1
    0|0
    • türkcel şifresini istedim bahaneler araymaya başlayınca emin oldum ve 4 yıllık beraberlik bitti

• O zaman en iyisini yapmışsın güzel kardeşim .

• Yalan söylüyor sen bunu yedin mi bence yemedin.

0|1
    0|0
  • sende bunu yedin dimi dicektimde bırakmışın onu iyi yapmışın

1|1
    0|0
  • Şüphe yer bitirir insanı.lakin hakikaten günahını aldıysan suçlamada bulunduysan yatacak yerin yok

0|0
    0|0
    • şifresini verseydi haklısın ama vermedi biliyorki netten konuştuğu numaraları inceleyeceğimi

• Neden versinki ben olsam bende vermem.bu güvensizliğin işaretidir ama seni kınamıyorum belkide ihanet var haklısın ama ya yoksası var birde

Yükleniyor...