Sevgilinizi telefonla arıyorsunuz bazan meşgul

sevgilinizi telefonla arıyorsunuz bazan meşgul nedenini sorduğumda yok öyle birşey, hatlardan olabilir diyor yeminler ediyor,siz olsanız ne yapardınız,(ben bıraktım) şimdi de mesaj atıyor günahımı,aldın diyor.

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Şüphe varsa bitirmen iyi olmuş

0|1
    0|0
  • telefonda konuşamaz mı allala. yalan söylediyse de yanlış anlama diye söylemiş, yanlış yapmıştır.

0|0
    0|0
  • ya bu kadar basit yalan mı söylenır :D :D bıraz dusunseymıs keske söylerken

0|1
    0|0
  • hayır meşgul olması doğal ama hatlardan olması.işte burda zıçmış.sen de güvenmiyorsan bırak mk.

0|1
    0|0
    • herzaman da hatlarda hata olacağını sanmıyorum. neyse bıraktım zaten. bir şartla şifresini verirde incelerim, şayet gerçekten günahını almışsam özür de dilemesini bilirim amma vermiyor.

• güvenmiyorsun.uğraşma şifreyle falan.

• yalan söylüyor ztn öyle bişe yok..

herkes telefon kullanıyor, kimi kandırdıgını sanio ki..

0|1
    0|0
  • Bazen de "aradiginiz kisi bir baskasiyka gorusuyor, hatta kalin diyor" bazen ariyorsun caliyor ama cevap veren yok degil mi.

0|0
    0|0
  • ama arkadaslarıyla konuşuyor olabiliiiirr:(

0|0
    0|0
  • Bazense olur.

0|0
    0|0
  • Ee ne var bunda olabilir.

0|0
    0|0
  • senin boynuzlar uzayda

0|0
    0|0
  • ya onu bilmem de bende şey olurdu mesela birine mesaj atarım ardından ne mesaj bekleyecegim deyip ararım tam o anda meşgul oluyor hat gercekten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Şüpheye düşerdim . Başkası mı var benimle konuşması gerekirken kimle konuşuyor böyle derdim ve üzülürdüm açıkcası . Kimle konuştuğunu söylesin yemin etsin ona tek bir laf et ve seni anlasın . İnşallah düşündüğüm gibi bişey çıkmaz Allah yardım etsin .

0|1
    0|0
    • türkcel şifresini istedim bahaneler araymaya başlayınca emin oldum ve 4 yıllık beraberlik bitti

• O zaman en iyisini yapmışsın güzel kardeşim .

• Yalan söylüyor sen bunu yedin mi bence yemedin.

0|1
    0|0
  • sende bunu yedin dimi dicektimde bırakmışın onu iyi yapmışın

1|1
    0|0
  • Şüphe yer bitirir insanı.lakin hakikaten günahını aldıysan suçlamada bulunduysan yatacak yerin yok

0|0
    0|0
    • şifresini verseydi haklısın ama vermedi biliyorki netten konuştuğu numaraları inceleyeceğimi

• Neden versinki ben olsam bende vermem.bu güvensizliğin işaretidir ama seni kınamıyorum belkide ihanet var haklısın ama ya yoksası var birde

Yükleniyor...