Dışarıdan poğaça , börek alamaz oldum. Bu dükkanları şikayet etmeli miyim?

Sabahları çok severim dışarıdan börek falan almayı .

Ama neresi temiz dediysem hep pis çıktı lanet olsun :@

Resmen soğudum şikayet etmeliyimiyim bu dükkanları ?

0|0
19|40

En İyi Kız Görüşü

• Sikayet et tabi bu insanlar gida satiyorlar insanlar onu temiz diye aliyorlar, güvenip yiyorlar tabikide herseyin tertemiz olmasi lazim, cok hijyenik calisilmasi lazim kolaymi millete öyle pis yemek satmak ya ayip be. Sikayet et önce oraya git aldigim sey temiz cikmadi de ici pisti falan anlat iste derdini, ve düzelmezse huylarindan vazgecmiyorlarsa bence sikayet etmelisin bunlari baska insanlarda yiyor farkinda olmadan...

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 40

• tabıkı etmelısın para verıp milletln kılını tüyünü mü çekicen .sen etme ben etme o etmesın nasıl duzelcek ortalık bunlardan .bulundugu yerın bılmıyorum ama .bulunduugn yerdekı zabıta ya da bu konuyla alakalı yere hıc usenme dılekce maıl yoluyla sıkayetını bıldır saglıksız pıs ürün saytılıyor dıye ınan anında görüntü yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Sağlık müdürlüğüne, belediye zabıtasına şikayet edebilirsin. Biri işini savsaklasa diğeri adamın canını sıkar. Sen boşlarsam, ben boşlarsam onlarda istedikleri atı oynatırlar.

0|0
    0|0
  • Aslı börek

Sarıyer börek

Şikayete gelince et tabiki madonun bir şubesini yoğun şekilde şikayet ettim önce şikayet ettiğim eleman kovuldu 3 ay sonra şube kapandı.tesadüfmü şikayet neticesimi bilemiyorum tabi

0|0
    0|0
  • Bizim burda bir Lütfi Abi var (olmaz olası lanet pislik); ondan süzme (kese) yoğurt alıyordum, baktım ki son kullanma tarihi geçmiş. Abi bunun son kullanma tarihi geçmiş dedim; üzerinde bir şeyler çıkmadan mı dedi, yeşillenmeden mi dedi her ne haltsa bir şey olmaz dedi. İnsanlığımdan utandım. İçimden dedim, sen boku yedin Lütfi.

0|0
    0|0
  • Ne kadar temiz olabilirki. Adam mecbur orasını burasını elleyecek, gerektiğinde mantarlı ayaklarını kaşıyacak. Sürekli el yıkamaya vakit kalmaz.

0|0
    1|0
  • İmalat kötü anlaşılan. Peki hijyenik ortamlarda üretilen poğaçalar börekler çokmu aynı :)

Kullandıkları yağları biliyormusun?

Yurtdışından gelen güneşte bile erimeyen oldukça ağır ve sağlıksız olan bir yağ çeşidi.

Bu bir standarttır herkez kullanır. Araştırmak gerek ne yediğimizi bilmemiz gerek :)

0|0
    0|0
  • alırsın eline oklava kendi böreğini kendin açar bir güzel yersin bu devirde temiz yer kalmadı o yüzden kendimiz acak kendimiz yiyek bari

0|0
    0|0
  • hem onları şikayet et hem de artık evde börek yap öğren artık bunları ama )

1|0
    0|0
  • O tür yerleri tespit ettiğin an şikayet etmelisin bu bütün vatandaşların görevidir güzel insan.. Bence hiç durma..

0|0
    0|0
  • En sağlıklısı evde yapılan kahvaltı, imkanım olsa her sabah evde yaparım ama her zaman mümkün olmuyor o yüzden Seyranı tek geçerim kahvaltı konusunda.

0|0
    0|0
  • Eet yakalarlarsa börek poğaça yerine seni pişirirler ama fırıncılar

0|0
    0|0
  • bence etmelisin hiçte milletin ekmeğiyle falan oynuyorum diye düşünme senin canın daha önemli zabıtaya şikayet et zaten uyarıyolar ilk olarak ...

0|0
    0|0
  • et gitsin ... herkes cakal olmus valla ... para icin insan saglıgını ne kadar hice sayıyolar ...

0|0
    0|0
  • geçen gün hastahanenin kantininden aldım peynirlisini.. zehirlendim 1 gün hastanede yattım bütün gece istifra ettim miğdemi yıkadılar berbattı bidaha yememeye karar verdim

0|0
    0|0
  • oralarını hiç düşünmem tadı güzelse nasıl ortamda piştiğini düşünmemek en iyisi temiz yer çok az çünkü..önemli olan damak zevkime uygunluğu..

0|0
    0|0
  • Güllüoğlundan al

2|0
    0|0
    • +5 ama her yerde var mı bakalım

• Simit sarayı güllüoğlu sayidoğlu bunun gibi aklıma gelmeyen 2 tane daha var. Ve illaki vardır.

• Tek sana değil herkese satıyorlar. Utanma arlanma,Allah korkusu yok bunlarda..

Bence etmelisin. Bunları küçücük çocuklarda yiyor.

0|0
    0|0
  • sıkayet et ama sıkayet ettıgınde ne sonuc cıkar tartısılır bır sey olmadıktan sonra onlar hep oyle star

0|0
    0|0
  • şikayet et ama sonuç alamazsın. 100 senedir bööle:) artık bünyeni pisliğe alıştırmanın vakti gelmiş:)

0|0
    0|0
  • farketmez ya... bir fatiha oku, "şifa niyetine insallah" de ve yemeye başla.

0|0
    0|0
  • Aba piknik var bilirsiniz belki :D orada arkadaşım döner ustası :D:D ahahaha hatırlarım halada gülerim bir tükürürdü yemesinler bilmem ne yaptıklarım derdi hep :D:D:D

0|0
    0|0
    • iğğğ artık döner yemicem hiç

• :D:D fenaydı ama o balgamı attı ya insanlarda gelip alıp yiyor onlar yerken ben öldüm öldüm dirildim gülmekten süper birşey :D. yiyebilirsiniz canım niye sadece benim arkadasım yaptı bunu diğerleri yaparmı bilmem :D

• Şikayet etmelisin.

0|0
    0|0
  • 1-2 sinek böcek ye bişey olmaz protein :)

1|0
    0|0
  • alma dışarıdan hiç temiz yapmıyorlar.

0|0
    0|0
  • heryere kardeşler açıldı , tercih ondan yana dostum :))

0|0
    0|0
  • hemen hiç bekleme, kos gitsin

0|0
    0|0
  • Eskiden uğur dündar vardı hepsini ifşa ediyordu onu da sildiler

0|0
    0|0
  • yazık la sen bida almassın olur biter pislik yemeyi sevenleri düşün kıyma gariplere:D

0|0
    0|0
  • et düzelirler belki

0|0
    0|0
  • yani bencede sıkayet et halarını araeger dedıgın dogruysa tabı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 18

• mutfaklarını mı dolaştın? nasıl anladın.

0|0
    0|0
  • Şikayet etmelisin

0|0
    0|0
  • şikayet et

1|0
    0|0
  • dışarıda olan bir çok şey çok pis fakat fazla alternatifimiz de yok maalesef ki evde değiliz sabahın köründe kalk işe gel işte ne çıkarsa yemek zorundasın falan filan mecburen yiyosun bünye alışıo bişeyden sonra göz görmeyince gönül katlanıo

0|0
    0|0
  • et bne halkın sğlığı ile oynuyrlr snçta

0|0
    0|0
  • Kendin pisir kendin ye

0|0
    0|0
  • Durman kabahat et tabi ki

1|0
    0|0
  • Pis şeyler daha lezzetli oluyor aslında:)) para kıy pahalı olan pastanelerden al.

0|0
    0|0
  • pis derken

0|0
    0|0
  • eğer kendin yapabiilyrsn kendin yapmayı dene. ya da yeni yerler keşfet güvenebilceğn

0|0
    0|0
  • siteden alıyorum, mis gibi geçiniyorum.

1|0
    0|1
  • fark etmez hertürlü götürürüm inceleeme çok

0|0
    0|0
  • evde kendin yapsan daha iyi gerçi sabahın köründe zorda. Ama hakkını ara şikayet et bencede.

0|0
    0|0
  • et et para cezasi veriyorlar en basitinden

0|0
    0|0
  • kendin yap :)

0|0
    0|0
  • söle bence git hemen şikayet et

0|0
    0|0
  • temiz yer yok denecek kadar az.en iyisi dışarıdan bişey yememek.sabahları marketler açılmadan kasalarla ekmek bırakıyorlar önlerine,büyün arabaların tozu mikrobu bunların içine gidiyo,gece kaçta bıraktıkları belli değil,sağlığımız allaha emanet..toplum pis olunca doğal olarak üreticilerde ps oluyor

0|0
    0|0
  • ayy,neresi onlar?ben de iyrendim simdi..

0|1
    0|0
Yükleniyor...