Para hesabı aşka yakışır mı?

Arkadaşımın kız arkadaşı başka şehirde.birkaç ay sonra evlilik planlıyorlar.kız arkadaşının bulunduğu şehirde yapılması gereken bir işi çıktı ve benden rica etti. ben de gidebilirim ama sen gitsene hem gezersin ziyaretini yaparsın dedim. o da cuma gününe denk gelseydi iş, haftasonu ile birleştirirdim gittiğime değerdi.hem ben gidersem çok para harcarım.gezmek bedava olmuyor dedi.anlamadığım neden bu fırsatı değerlendirmiyor.3 günde en fazla ne kadar harcayabilir ki?evlenmek istediği kıza değmez mi?arkadaşım varlıklı gayrimenkul zengini olan 150.000,00 tl'lik arabaya binen biri.sevgilisinin yanına yılbaşı vb tatil günlerinde orda ya da başka yerde nasıl olsa tatil yapacağı tarihlerde gidiyor.evlilik hayal edilen aşka bu kadar hesap yakışır mı?kız arkadaşının müsait olmama ihtimali de var tabi ama bu durum bu sözlerle mi ifade edilir?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• valla zengın deılım ama sevdıgım ıcın param oldumu hıc acımam böle bı durum ıcın ve para hesabı yapan ınsandan nefret edıyorum.bazen aşkın her zorluguna katlanmalı ınsan.benım uzakta sevgılım vardı baya bir zaman önce aramızda 6 saat mesafeydı ben sırf onun yanına gıdebılmek ıcın 2 ay çalıstım gıttım o parayla 2 hafta kaldım orda gece 5 te inmiştim orda hiçte bılmedıgım bıyerdı öglen 2 ye kadar beklemıstım.ask fedakarlık ıster.gercı göstersekte bir işe yaramıo ama aksını dusunen aska baslamamalı bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• adamın yaptğı şerefsizlik böylelerini yanına bile yaklaştırmıyacan bırak sevgiliyi

0|0
    0|0
  • malesef dediğin şey aşk ile doğru orantılı değil :)) samimi bir arkadaşım da aynı şeyleri yapıyor bazen, sevgilisi yurt dışında günü birlik gidebiliyor ve harcadığı 2000-3000 bin tl ama yaz tatillerinde buradayken üşeniyor gitmeye masraflı oluyor diyo :)) ve bu dediğim arkadaşım 150bin tllik araba ile gezmiyor, parasının bir aylık faizi ile o kadarlık araba alıp kullanıyor sonra garaja hobaa:)) zenginin malı zühürdün cenesi misali konuşur dururuz bölee

0|0
    0|0
  • para hayatta bir noktada değer verilen bişey (ben o değeri vermiyorum) ama bazı şeylerin de önüne çekmemek lazım. insanı şeyler. parayı harcamak için kazanıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Sorsana işte, nasıl almış o arabayı...

0|0
    0|0
  • o kıza o paraya değer verdiği kadar değer vermiyor .

0|0
    0|0
  • anlaşılan o paraları böyle cimriliklerle biriktirdi :)

0|0
    0|0
    • aslında çok cömerttir gerçekten gereğinden fazla savurur.yedirir içirir.bana da bu yüzden garip geldi.son gittiğinde 3.000,00 harcamıştı.ama bu kadar çok harcamasına gerek yok.maksat görüşmek değil mi?

• hiç ilişkim olmadı ve evlilikten korkuyorum.bu nedenle çevremdeki ilişkileri gözlemliyorum:evlilikleri ve flörtleri.kimse dürüst gelmiyor.anlamaya çalışıyorum.kime güvenilir diye :(

• him bence cok düşünme sende bul birini :) test et anla

• Neden sorularını sormuyorsun ona

0|0
    0|0
    • cinsiyetim nedeniyle dürüst davranmayacak.kadın penceresinden bakmayıp geçiştirecek.erkek arkadaşlarından biri olsaydım kafasındakileri dürüstçe paylaşırdı ama bana dürüst olmaz.ben de bir erkeğin bu davranışındaki sebepleri merak ediyorum :)

Kızlar Ne Diyor 1

• yaparlar anam yaparlar bunlar herşey yapar ufak hesapları asıl evlenceği kadına yapar

0|0
    0|0
Yükleniyor...