Giden kadının pişman olma ihtimali ne kadar zaman sürer gün ay olarak?

arkadaşlar şunu bilmek istiyorum ve samimi cevaplar bekliyorum.bir kadın haksız olduğu halde gittiyse,ne kadar süre içersinde pişman olmadıysa, ondan sonra pişman olmayacağının kesin zamanıdır

lütfen cevap verin

şimdiden teşekkürler

Güncellemeler:
geçenlerde arkadaşının msn'sine beni eklemişti,ama ben çop sepetine attım.sizce pişman olmuşmudur.herkese teşekkürler

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Hemen pişman olur...bitti dediğinde aynı saniyede dediğine de diyeceiğne de pişman olur...

0|0
    0|0
    • yaklaşık iki ay oldu sizce bitmişmidir?

• bana saldırdılar raporum var inanki.ayıp olmasın ama ablası demiş ''cinsel organını koparıp getirseydin'' kusurum olduysa af olayn ama inanki böyle

• Yuh abicim hangi devirde yaşıyoruz..şaşatım kaldım...hiç işin olmasın bundan sonra bir de bir şey yapar neme lazım..boş ver pişman olduysa olsun...şaşkınlıklar içersindeyim Allah ona akıl fikir sana da sabırlar verir inş.

Kızlar Ne Diyor 10

• sevmiyorsa pişman olmaz.

0|0
    0|0
    • geçenlerde en yakın kız arkadaşının msn sine eklemişti beni, pişman olmadı içinmi eklemişti acaba...

• sanmam içinde bitirmediği şeyler var belliki.

• haklı olsun ya da olmasın bir kadın bi kere gittiyse sen çaba göstermeden geri dönmez. boşuna bekleme...

0|0
    0|0
  • bir kadın seviyorsa bitti dediği an pişman olur ama sen çabalamazsan asla geri dönmez ..

0|0
    0|0
  • Sence haksiz ama kendince kendini hakli gorebilir ve bu yuzden hic belli olmaz kisiden kisiye degisir zaman gun diye bisey yoktur donmek isteyen doner donmek istemeyen ise donmez.

0|0
    0|0
  • Üç vakte kadar..

0|0
    0|0
  • sana göre haksız olabilir ama gitmeyi göze aldıysa bu kararı verebildiyse çok bunaldığı şeyler vardır ona ısrar etmedikçe ve rahatsız olduğu şeyleri düzelteceğini söylemezsen dönmez

0|0
    0|0
  • 2 hafta diyorum.

0|0
    0|0
    • iki ay oldu sen diyorsun 2 hafta ya rabbim sen sabır ver :))

• O pişman olmamış demekki. Emin ol seni bir başkasıyla gördüğünde pişman olur ama çok geç olur :)

• Özlerse döner ancak. Kız arkadaşına neden ekliyor seni ki :S Oyun mu oynuyor nedir? Bırak giden gitsin yalvarmadan iyice burnunu sürttürmeden geri dönmesine izin verme.

0|0
    0|0
    • bende anlayamadım.madem kurtuluşa gider gibi gittin... diyorum kendime.daha ne...

• haklısın. teşekkür

• rica . Giden o sende tekrara bir hayat kur kendine. mutlu yaşa.

• 5 yıl sonra gttm bana yapmadığnı bırakmadı

0|0
    0|0
    • ama hazırda başika biri vardı değilmi?

• becburiyet diye bir şey yok aslında bu tamamen,asılsız bir manzarettir.kadınlar mecburen evleniyorlar,mecburiyetten sevişiyorlar,ve mecburiyetten ayrılıyorlar,hata hata mecburiyeten terk bile ediyorlar bu ne...

• ya ailem istemıyodu napıyım onunda ailesi beni istemiyodu ikimizde oğrenciydik benden 5 yaş kuçuktu işi yoktu nasıl evlenecektk pardon ama ben onu cok sevyodum

• 3 ay 13 gün, 20 saat sonra. dakikada sapmalar olur.

0|0
    0|0
    • o kadar değil ama anırsam gün ay hatsından oldu.şöyle diyeyim ''20 günden sonra şu durumun düzelmesi zor'' o anlamda sordum

• sırf malefet yapmak için malefet yapma bence'' sanırsam'' dedim

• bak hala.

Erkekler Ne Diyor 7

• Eğer zamanlaman iyiyse ve taktik-stratejik bir adamsan en geç 9 ay 10gün sonra kesin pişman olur.:D

2|1
    0|0
  • Geri dönmesini beklemek yerine , geri gelmesi için çaba gösterseniz .

0|0
    0|0
    • haksız olan haksızlığını tıpştıpş öğrenecek; yoksa bir hayat meymenetsizce yaşanılmaz.

• gelirse kabul etmeyeceğim ama bir insanıda doğru yola koydu demek/bilmek te güzel bir şey olsa gerek değilmi?

• Oda bir seçenek tabi .

• seni ne kadar cok sevdigine bagli gardas cünkü aradan yillarda gecse insan yinede pisman oluyor ama sorun ne zaman pisman olmak degilde sorun pismanliktan sonra herseyin eskisi gibi olmayacagidir

0|0
    0|0
  • 3 ay 12 gün 10 saat sürer.. Bu türler genelde trake solunumu yapar ve bu sayede oksijen direk olarak hücrelere yayılabilir

0|0
    0|0
  • bi zamanlar en geç 71 gün demiişlerdi ama neye göre bu hesaplamayı yapmışlar , onu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Bu sevgiyle alakalı birşey bence herkesin acısı sevgisi kadardır.

0|0
    0|0
    • sevgi diye bir şey yok dostum muaalefe.evlenme programlarından araba,ev.iş.iyi bir yatak odası varsa OK diyorlar

• Sevgiyi bulan buluyor bulamayan ise senin gibi yok sanıyor.

• keşeke olsaydı ama görüyorsun sevgi bumu yani?seviyorum deyip hayatları paramparça etmekim?

• 2 yıl sonra kuzu kuzu dönenide gördüm.gördüm ama bu seferde ben kabul etmedim.aşk bitmşti bende ve bir erkek için aşk bitmişse o kadında bitmiştir artık

0|0
    0|0
    • haklısın dostum asıl anlamak istediğim nankörün imana geldiğini görmek ölmeden evvel yorumun için teşekkürler

• hiç şüphe etmene gerek yok kadınları çok iyi bilirim.dışardan çok mutlu gözükürler.içerden ise içlerini yer bitirirler.çok acı çekerler yani.ama erkek dışardan belli eder aşk acısını.walla bu kadınlardan çektiğimi bi ben bi ALLAH bilir.

• teşekkürler. allah bizi şu kötü kadınlardan korusun

BİZİ KORU YA RABBİ!

Yükleniyor...