Spor salonu hakkinda?

Erkekler icin yapilmis spor salonunda kadinlara bolum acmislar kucucuk bir bolum. Sizce oraya gitmeli miyim? Pek kaliteli bir yer gibi gozukmuyor acikcasi bir ise yaramaz diye korkuyorum ama kilo vermem de lazim?

Güncellemeler:
Ne olursa olsun once bir gidip deneyeyim diyorum sonucta kilo vermem lazim ve en yakinimdaki yer burasi?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Güvenilir bir yer değilse hiç gitme bence. Araştır başka salonlar vardır.

0|0
    0|0
    • Elbette baska salonlar var ama yakin degil ne yazik ki bana en yakin yer burasiydi. Spordan sonra otobusle yirmi dakika yolculuk yaparak eve gitmem lazim obur turlu..

• Ya ama okul sonrasi gidicem aksam saatlerinde donmek zorunda kalicam o yol cekilmez ki hic..

• Ha anladım. O zaman git ama baktın güvenilir ve tekin yer değil hemen çıkarsın geri

Erkekler Ne Diyor 15

• mahalle salonları öldü artık büyük kompleks salonlarla yıllık aralarında 200 tl oynamıyo hemde avantajları daha fazla öyle yerleri tercih et bence

0|0
    0|0
  • Kadınlara özel salonlar artık daha fazla ve daha kaliteli :) erkeklerin düzgün salon bulması zorlaştı. Daha iyi bir yer bulabilirsin

0|0
    0|0
    • Bana en yakin yer burasiydi kadinlara ozel bolum olan diger yerler icin yirmi dakikaya yakin otobusle yolculuk yapmam lazim ne yazik ki

• Erkeklere özel bir yerse genelde kötü oluyor. Temizlik önemli her şeyden önce, maalesef sadece erkeklere yönelik salonlar daha pis oluyor
      Kadınlar için ufak bir yer açtılarsa dediğin gibi çok da kaliteli bir yer değildir
      Keyifle spor yapamazsan zaten sıkılıp bırakırsın

• Diyet ve yürüyüşle başlaya bilirsin =) Aletler önemli tabi yapmak istediğin spor dalına göre unutmaki asla bir erkek kadar kas yapamazsın hormonal olarak imkansız =)

0|0
    0|0
  • işe yaramaz diye bişey yok hoca bişey biliyorsa 4,5 aletle bile kilo verip kas yapabilirsin hatta evime 4,5 tane alet filan alıp evimi çevirecem spor salonuna

0|0
    0|0
  • başka alternatif yoksa 1 ay dene, beğenmezsen çok kaybın olmaz

0|0
    0|0
  • Asıl büyük yerlerde sarkintilik daha rahat çünkü kimse kimseyi tanimiyor. Kendi semtindeki yer daha saglam bence

0|0
    0|0
  • ekmek yağ tuz şekeri hayattından çıkar düzenli yürü istediğini elde ediceksin. ama devamlı yapman lazım spor salonuna para bayma devamlı değil orası.

0|0
    0|0
  • Evde yap sporunu..

0|0
    0|0
  • Başka salona git

0|0
    0|0
  • Erkek için gitmiyorsan gidersin yani

0|0
    0|0
    • Ooo sen sorumu cok yanlis anlamissin ya. Guvenilir bir yer degil diyorum erkek icin gitsem zaten kadin bolumu olan bir yere gitmem

• ooo sende beni yanlış anlamışsın. Erkek gelir seni bulur diyorum... Güvenilir değilse gitme

• kesin gym point:))

0|0
    0|0
  • Gitt

0|0
    0|0
  • gitme az ye yürüyüş yap yine verirsin

0|0
    0|0
  • Spor salonun Aerobik (Havası olanı) ve Eve yakın olanı makbuldür )

0|0
    0|0
  • Orda seni yerler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gitme bence boşver..

0|0
    0|0
  • Mac fit yakinsa oraya git

0|0
    0|0