Hangisinin varlığı için diğerlerinin yokluğunu göze alırdınız?

tabii, insanın göynü bunların hepi bir arada olsun istiyor. ama ola ki sadece birini seçip diğerlerini feda etmek zorunda olsaydınız bu hangisi olurdu? lütfen sadece bir tanesini seçmek için kendinizi zorlayın ve yüzleşinki bir anlamı olsun

• Para
    22% (27)35% (18)26% (45)Oy Ver
  • Dost
    32% (40)24% (12)30% (52)Oy Ver
  • Sevgili
    36% (45)35% (18)36% (63)Oy Ver
  • Sanat
    10% (13)6% (3)8% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaşlar soruyu beğenenlerin 5lemeden geçmemesini rica edeceğim :)

0|0
23|19

En İyi Kız Görüşü

• aslında hiç biri ama birini seçseydim sanat derdim. sanatımla para kazanır. sevgili bulurdum. e zaten parası olanın dostu da çok olur :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Sanatın yokluğu diye bir şey imkansızdır.Oturduğumuz binalar, yürüdüğümüz yollar hep sanat eseridir ve sanat tarihine geçecektir.

1|1
    0|0
  • sağlık varsa huzurun da olduğunu, paranın aslında giden sağlığı bile

yerine getiremeyecek kadar değersiz birer kağıt parçaları olduğunu ve her

kapıyı açmadığını, huzurun paraya değil de sağlığa bağlı olduğunu anladm

Hiç yakınmayın, bir şeyler eksikse.Eksik olması gerektiğini de

unutmayalım.En çok eksikliğimizden

yakındığımız para, bize olmazsa olmaz diğer değerleri unutturuyor.Belki de

huzursuzlukların en önde sebeplerinden oluyor.Huzur olmayınca sağlık

tehlikeye giriyor.Oysa ki para olmasa da, huzur ve sağlık bir arada insana

yetiveriyor...

0|0
    0|0
  • Aile olsaydı iyiydi :) Bu şıklar arasında en ideal olan gerçek bir dost olsa gerek çünkü gerektiğinde para yardımı yapar, gerektiğinde sevgili gibi korur kollar sevgi gösterir, gerektiğinde sanatla uğraşman için yardım eder -tamam bu olmadı ama çaktırmıyım:)) -

0|0
    0|0
    • dost, insanlar seni anlamazken sana inanıp sanatınla uğraşman için sana güç verebilir, olur yani :)

• Öyle yapıyor da zaten, sağolsun :)

• 0|0
    0|0
  • Huzurum varsa sevgilinin yokluğunu göze alırım

0|0
    0|0
  • Dostum varsa herşeyim vardır.Başım sıkışınca sevgisiyle yanımda olur maddi sorunum olsa parasal destek olur,zaten her konuda anlaştığımız için sanatsal faliyetleri beraber gideriz

0|0
    0|0
  • Para, para, para. Bu hayatta dostda yalan, sevgili de yalan. Hepsi yalan. Onlar parayı bulsa yüzümüze bakmazlar.

1|0
    1|0
    • o kadarda kötü değil yahu

• yoo, yeterince tanımadan kimseye güvenmem ben. olmadık insanlardan olmadık şeyler beklemem. ama hakettiğini düşünüyosamda güvenirim, "insanlar kötü" diye bakmıyorum olaya. güven duymak bir ihtiyaç gibi zaten, arada yanlış kişiler de çıksa güvenebileceğin birilerinide buluyosun bir şekilde

• Para

0|0
    0|0
  • gerçek bir dostum olsun diğerleri olmasa da olur

0|0
    0|0
  • Dostlarim ask mesk para hepsi gecici

0|0
    0|0
  • Sevgili için .

0|0
    0|0
  • dost eksik olunca hayatınızdan işte o zaman anlarsınız :(

0|0
    0|0
  • Dostumu seçerim.

0|0
    0|0
  • guven yoklugu , bence herseyı acıklar ...

0|0
    0|0
  • para sanırım :/ malesef

0|0
    0|0
  • para para para

0|0
    0|0
  • ben sadece huzur istiyorum onuda sevgilimle yasarım herhal

0|0
    0|0
  • para olursa hepsi olur

yalan mı?

0|0
    0|0
  • şıklarda aile de olmalıydı..

0|0
    0|0
    • aslında E şıkkı yapıp onu da koyucaktım, sonra insanların kafası iyice karışmasın diye vazgeçtim. zaten sevgili bir yerden sonra aile yerine geçebilir, biraz da öyle düşündüm

• sanat şıkkı saçma olmuş ama bu zamanda aşklarda dostluklarda yalan o yüzden para

0|0
    0|0
  • sanat herşeydir.etrafınıza bakın herşey sanat.sanat olmazsa baya çok şey eksilir hayattan.ve sanatın içinde müzik de vardır.müzik olmasaydı napardııık o.o

0|0
    0|0
  • Parayla sadet olmaz derler ya çok yalnış.. asıl parasız sadet olmaz!

zengin adamın, yatı var katı var, yediği önünde yemediği arkasında, bir sağlık sorunu oldumu.. taa amerikaya tedaviye...

ama fakir insan öylemi, bu gün ne yiyicem diye düşünür, kirayı nasıl denklicem diye düşünür, onun için pasta yemek bile lükstür, sağlık sorunu oldumu, tedavi parası yoksa ölmeye mahkum...

şimdi çıkıpta hiç kimse bana.. yok aşk mış yok dostmuş demesin kardeşim !

0|0
    0|0
    • yorumuna bu kadar güveniyosan neden gizli yaptın kendini ?

• gizli yapmasaydım beni tanıyacakmıydın ?

Erkekler Ne Diyor 19

• sanattaki kastın iş meslek anlamında ise işimi öncelikli tutardım. işi olmayanın hiçbirisi olmaz.

işi olmayanın parası olmaz, işi parası olmayan birinin sevgilisi olmaz, işi parası olmayan boş adamın da dostu boş adam olur kayda değmez

0|1
    0|0
  • çoğu kişi para demiş halimiz ortada ) gülelim ağlanacak halimize neyse benim gibiler de ikinci sırada C

1|0
    0|0
  • Para sahte dostluklar kazandırır o yüzden bu olmaz

Dost sadce yetmez aşık olmak gerekir

Sevgili varlık ile yokluğu bilirse ömürlük olur

Sanat hem geçici para hem geçici sevgili hem geçici dost kazandırır.Kısaca buda olmaz

0|0
    0|0
  • parayı almak daha mantıklı dostlar belli zaman sonra sizi unuta bilir sevgili ayrılırsan yüzünü bile görmezsin sanat sanat güzel seydir ama bir anlık söhret eder sonra yok olur gider hiç önemsenmezsiniz ben paramı alır keyfime bakarım...

0|0
    0|0
  • Günümüz piyasası, kabul edilsin ya da edilmesin; paran varsa onların hepsine sahipsin ..

0|0
    0|0
  • Sevgili parasız olmaz. Para tek başına mutluluk vermez. Sanata karşıyım. İyi bir dost her zaman lazımdır. B diyorum.

0|0
    0|0
    • hadi diğerlerini anlarımda, sanata niye karşısın?

• Evet, şimdi yazı süsleme sanatı falan inancım aykırı değil elbette ama müziktir, resimdir doğru değil. Bu uzun bir mevzu. Konu amacını aşmaya başladı. Cevabım dost işte. :)

• cevabın dost onu anladımda, verdiğin cevabın içinde sadece dost değil sanata karşıyım vs. de geçince insan ister istemez merak ediyor işte. neyse...dost...peki :)

• C: Sevgili

0|0
    0|0
  • Sanatı koymanızı oldukça saçma buldum sanatın olmaması demek binaların,paranın,resimlerin,müziğin hatta en basiti içtiğimiz su bardağının bile olmaması demek yani sanat kavramı çok geniş.ama diğerleri arasında bence para.

0|0
    0|0
  • Sırf senin inadına 1 yıldız verdim :D

0|0
    0|0
    • iyi yapmışsın, aferin

• burda ergen liselilerin facebook'daki gibi paylas,begen muhabbeti yapilacak yer olmadigi icin bu gerekiyor dostum

• Hangisinin bulunabilirligi çoksa o feda edilir...

0|0
    0|0
  • Dürüst bir sevgi için aşkı feda ederdim ...

0|0
    0|0
  • ipucu veriyim : Napolyon dedim. d

0|0
    0|0
  • var mı dost gibisin:)))

0|0
    0|0
  • sanat dedim. sanat oldukatn sonra diğerlerini de elde edebiliyorsun.

0|0
    0|0
  • dost herşeyin üstünde:)

0|0
    0|0
  • adamına göre değişir. ben para derim:)

0|0
    0|0
  • paradan gerisi teferruat usta.. o varsa hatunda eş dostta sana kul köle olur..

0|0
    0|0
  • Dost.

0|0
    0|0
  • Bu biraz tuhaf olmuş.

Paranın varlığı için sanattan vazgeçebilirim

Dostun varlığı için sevgiliden vazgeçerim bugüne kadar onlar benden vazgeçti şimdi ben onlardan vazgeçiyorum

ya ni buna benzer bir şey olaydı daha kolay olabilirdi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...