Kapat

Kızlar için bedelli askerlik olsaydı?

bizim için bedelli askerlik olsaydı ve 30 yaş sınırı olsaydı paranızda cebinizde olsaydı parayı verip bedelli askerliği yaparmıy dınız, yoksa yaşınız ortaya çıkmasın diye yapmaz mıydınız? :) benim şahsen yaşım tutsada yapmazdım diye düşünüyorum :)

0|0
99

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Valla kızlarda askere gidebilseydi, bedelli olarak yapan birini eşim olarak istemez "çocuk lan bu daha, askere bile gitmemiş" diye düşünürdüm...

0|0
    0|0
  • :DDD kızlara bak yaaa, ne güzel cevap veriyorlar :DDD takılın siz, ah ben askerdeyken alt devre gelecektiniz ki:DDD

0|0
    0|0
  • ordu jimnastiği silasız hareketler serisi 10cu harekette çok güzel gözükeceklerine eminim:D

0|0
    0|0
    • ayrıca kızlar askerlik yaparsa bir 6 ay daha gönüllü askerlik yaparım,artık oradaki duruma göre uzman olarak kalırım:D

• kızlar için askerlik olsaydı bedelli yaparmıydınız. yoksa yapmaz gidermiydiniz.

yaşını saklayan insanlar en son tükenmişti yine mi türüyorlarmış.

0|0
    0|0
    • Yaş mevzusu benim için önemli değil fakat kızlara askerlik bugun çıksın bugun giderim bedelli neymiş. bide o bedelli yapanlar etek giysin belliki bize özeniyolar.

• bende ne yapar ne eder subay olurdum sizlere eğitim verimidir :D hep istemişimdir :D yat sürün süper olurdu yahu :D:D

0|0
    0|0
  • Bence kadınlarada askerlik olsun gönüllü askerlik ama zorla değil tabi isteyen gitsin. Geri hizmette yer alsın.

0|0
    0|0
  • Yaptıkları takdirde orduya açacakları zararıda düşünürsek birde üste para vererek yapmamaları bu vatan için daha hayırlı olurdu bence...:)

0|0
    0|0
  • :))

0|0
    0|0
  • iyi olurdu

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Vatan Borcunun bedeli olmaz ... delikanlı gibi gider yapar gelirdim .

1|4
    0|1
    • seni en iyi secebilirim :)

• teşekkürler ... neden eksi verirler anlamam .Allah korusun savaş gibi bir durum olduğunda kaçıp saklanmak yakışmaz bize diye düşünüyorum...Bu arada iyi nişancıyımdır :))

• savaş mı ne savaşı yaa?savaştamıyız. savaşta olsak askere gidemesk bile kontra-gerilla diye bir olgu var.

• bedelli yapmazdım, o prayı daha hayırlı bir yere harcardım fazlaysa eğer, gider askerliğimi yapardım

0|2
    0|0
  • kesinlikle yapardım

0|2
    0|0
  • Bedelliye gerek yok normal askerlik yapardim..

0|2
    0|0
  • Yaş mevzusu benim için önemli değil fakat kızlara askerlik bugun çıksın bugun giderim bedelli neymiş. bide o bedelli yapanlar etek giysin belliki bize özeniyolar.

0|0
    0|0
  • Keske abim yerine ben gideblsydmde onu bu kadar özlemek zorunda klmsydm.s

0|0
    0|0
  • Parası neyse veririm. Hatta iki katını da veririm.

0|0
    0|0
  • Yapmazdım :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...