Squat yapanlarrr?

Squata başladım kendi kendime yapıyorum var mı fayda sağlayan ne kadar sürede verim alınıyor veya tavsiyesi olan

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen değil. Aylarca devam etmen gerek. İlk başlarda kıç üstü oturamayacaksın ama, sonra sonra geliştiğini farkedeceksin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birkaç ay içerisinde etkisini görürsün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• squat öyle hergün yapılmaz bağları mahfedersin bacak haftada max 3 gün çalışır oda hafif tempo ağır basıcaksan 2 kafi

0|0
    0|0
  • faydası var devam et sen bosver süreyi

0|0
    0|0
  • Az hareket çok set yap ve sadece standart squat değil sumo squat şeklinde de çalışmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Poponun buyumesini istiyosan agirlik takman gerekiyo ve agirligi surekli arttirman gerekiyo. Oyle agir calismalisin ki ertesi gün tuvalete oturamayacak kadar yuklenmen lazim o zaman buyur. Eger agirlik takmazsan yaglari eritirsin popon küçük ama sıkı durur.

0|0
    0|0
  • faydalı

0|0
    0|0
  • Hemen hayrını görmezsin

0|0
    0|0
  • squatta ne tavsiye verilebilirki... hareketi dogru yaparsan fayda alırsın yoksa kendini sakatlamaya kadar yolu var.. tavsiyem hafif tempoda uzun periyotlarla calıs... agır tempo kısa periyot yaparsan gülle gibi popon olur :)

0|0
    0|0
  • düzenli olarak yapacaksın 3 setden olusan 10 15 sayılşı hareketler olabilir

0|0
    0|0
  • Oncesi sonrasi fotolarini beklerim

0|0
    0|0
  • Ben yapıyorum kaç kg takıyorsun?

0|0
    0|0
  • Söz gümüşse squat altındır. Yap tabi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 1 senedir duzenli yapiyorum tabi baska egzersizlerde yapiyorum ama benim ayni bir degisiklik yok

0|1
    0|0
  • Bn yapıyorum çok faydasını gördüm

0|0
    0|0
    • hadi ya ne kadar yaptın ve ağırlıklı mı çalıştın

• Yok zaten benim kilom 50 ben sadece vücuduma şekil vermek için yapıyorum 1 aydır yapıyorum çok etkilerini gördüm zaten bir hafta içinde farklılıkları görmeye başlıyorsun ama uzun zaman yapmak kalıcı olmasını sağlar ben den devam ediyor hep etmeyide düşünüyorum açıkçası

• 2 ayda falan başlar

0|0
    0|0
  • 1 yıl devam

0|0
    0|0
  • ben yapıyorum haftada 5 kere falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...