Yeni evli erkek başkasının peşinden neden koşar?

iş ortamında gözde bekar adam aniden bir haftasonu evlenir dönüşünde de başka bir kadının ısrarla peşinde olup gözünün içine neden bakar?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ahlaksiz oldugu icin yapar bunu is ortami ile falanda ilgili degil bu tezgahtar /doktor bayan/ eczaci bayan /hostes/sekreter artik kime denk gelirse zannetmeki durur bu bir hastalik is cikardi cikardi cikarmadi bir baska bayana ,biraz dusunursen karsinda son derece zavalli bir karakter vardir dunyaya hep apis arasindan bakan bir karakter vardir ...ESI BAYANIN DURUMU daha icler acisidir ,esi de genelde bu durumu bilir evlenince durulacagini kendisine baglanacagini falan zanneder ,tipki bir erkegin cinsen isteklerini yerine getirdiginde onu kendine baglayacagini dusunen saf bayanlar gibi...

saygilarimla

1|1
    0|0
    • peki genelde erkekler neye aşık olup sever sizce? daldan dala mı hep yani

• ve onun seni sevebilmesi icin karakter uyumu dusunce uyumu hayat uyumu egitim/ayni yaslarda olma gibi temel kriterlerin saglanmasi ve her iki cinsin birbirini cok ama cok iyi tanimasi gerekir uzun bir zaman gerekir .

Sevgi hem kadinin hem erkegin kalbine uygun secimin odulu oluyor .

Sevgi eylem gerektirir sadece sozle olmaz ve sevgi bagira bagira kendini BELLI EDER.Her cok iyi erkek arkadas sevgili olmaz her cok iyi karakterli kiz sevgili olmaz olamaz ama kesin olan SEVGILI DENEN KISI BU -

• DUNYADAKI EN IYI KIZ/ERKEK ARKADASTIR bunu kimse tartismiyor.

Erkekler Ne Diyor 13

• O adam cidden tehlikeli. uzak durmak lazım

1|0
    0|0
  • Hanımın ütülediği gömlekle çapkınlik hee !

1|0
    0|0
    • sanmam bunlar burjuva 40lı yaşlarda insanlar, kurutemizlemeye veriyorlardır:)

• şükür benim yeten şekilde var param. kime ne yedirirse yedirsin. Allah harama el değdirmesin...

• :) aslında tepkini merak etmiştim... inşallah sürdürmez :)

• bi anda kabul edemez hayatını bir kadınla geçirreceğini..yıkmak ister bu tabusunu..kişisel biçok sebebi daha olablir tabiki

1|1
    0|0
  • Erkek işte. :D

1|0
    0|0
  • başkalarınında tadını merak eder herzaman komşunn tavuğu kaz gelir

1|0
    0|0
  • yeni avlar peşindedir

1|0
    0|0
  • elınde olmaynaları elınde tutmak ıstemesı

0|1
    0|0
  • o tadı aldıya bakarda bakar bu saatten sonra :))

0|0
    0|0
  • kaçamak yapmak istiyordur,yani gecelik ilşki

0|0
    0|0
  • Cükü kopasıca

2|0
    0|0
  • karısıyla yürütemeyeceğini birbirlerini sevmediklerini anlamıştır.

1|0
    0|0
    • yorumlayan herkese teşekkürler. sözkonusu adam 42 yaşında ve herkes şok oldu evliliğiyle, aslında çapkın da sayılmaz ama... bu arada bu yorumu yapan biri olgun biri olmalı rica etsem yaşınız ve cinsiyetinizi öğrenebilir miyim?

• pardon pembe-yeşil kısma dikkat etmeden yazdım sıkça kullanmıyorum siteyi. teşekkürler yaşına gore cidden zekice güzel bir yorumdu...

• sağol.

• Evli olduğu kızdan hoşlanmadığı veya eski eşinden aldığı eski enerjiyi ondan alamadığı için olabilir :)

1|0
    0|0
  • ortamda oltaya gelecek çok enayi varda ondan etinden sütünden yararlanır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...