2 tanecik sorucuk?

1. Spor yapmadan diyetle zayiflayabilir miyim
2. diyet yaparken az yemek tuketnek sikinti olur mu mesela benim hazirladigima hote 600 kalori filan yiyince okeyleniyo ama? Bou 160 kilo 54 600 kalori az mi?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Sadece diyetle de kilo verilir
    2. Aslında ilk soruyla aynı konu, aldığın kalori verdiğinden az olursa kilo verirsin ama bunu hesaplamak için bazal metabolizmanın ne kadar kalori yaktığını bilmen gerekir. Hiç spor yapmadan da vücudun çok kalori yakıyorsa 600 kalori az gelir, az kalori yakıyorsa normal, yani zayıflamak için

0|0
    0|0
    • Evet cok yakmiyodur hareketsiz hriiryim cunku 750 a vikardim simdilik iyi gibi

• Rica ederim :)
      Diyete bağlı kalırsan kesin işe yarar merak etme
      Kolay gelsin

• Teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Diyetsiz kilo verilir sadece über kilo verirsen sarkma olur.
    Az yersen yani 600 kcal civarında, halsiz düşersin.

0|0
    0|0
    • Uber vericek kilomda yok aslinda , 740 a cikardim hakalim umarim halsizlik olmaz

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayır sist

0|0
    0|0
  • Vücudun ihtiyacı olan mineral, vitamin ve proteini al 600 kalori yapıyorsa kalan kaloriyi kendinden tamamlarsın ama bu mümkün kü tartışılır

0|0
    0|0
  • Günlük ortalama bir insan 2000 kalori alması gerek bunun 400 500 kalori altına sussun yeterlidir kalorilerini hesapla ve yediklerine dikkat et yani seker olsun basit karbonhidrat içeren besinlerden uzak dursan komplex karbonhidrat yulaf tarzı seyler tuketmen kilo vermene yardımcı olur gece yatmadan da bir kase light yogurt tuketebilirsin ben 2,5 ayda15 kilo verdim ve Şu an fittnes egitmenliği yapıyorum

0|0
    0|0
    • Ama ben kucuk bir kizim ya :D ondan 2000 kalori gibi biaeyim yok ama hani kilomu korusam bile 1500 anca bende 750 yesem?

• Yaşın kaç 18 den büyüksen 2000 alman gerekir mimimum 1200 1500 de alabilirsin o açık da yeterlidir kilo vermek için

• 18imde boyum 160 diyorum duyuyor musun 2000 kalori filan yok oyle bisey

• 1. karbonhidratı azaltırsan spor yapmadan da zayıflarsın
    2. öyle bişey yapmak salaklık olur insanın 2000 kalori ihtiyacı var hadi diyelim 1500 al. karbonhidratı azalt glisemik endeksi düşük olan yiyecekleri tüket protein ağırlıklı tüket. şekeri kes tuzu azalt suyu çok iç spor yapmadan da verebilirsin böyle

0|0
    0|0
    • Benim boyim 160. ,2000 kalori gibi biseyim yok yani kilomu oorumak icinde 1500 yemem gerekiyo o yuzden az gelmedi sanki ama?

• ölmedin mi sen hala aa hayret yaşıyo :D

• Yok beya :D

• İki soruya da hayır

0|0
    0|0
  • Az değil.

0|0
    0|0
    • Herkes en az 1000 tuketilmeli filan diyo?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...