Fanatik fenerli kız arkadaşımı bozmak için ne yapmalıyım?

ben eskiden cimbomluydum ama artık futbolun spor olmaktan çıktığını fener ve cimbomluların birbirine düşman gibi baktığını farkettim ve takım tutmayı saçma bulduğumdan artık takım tutmuyorum

koyu fenerli bir arkadaşım durmadan sizin takım iğrenç en iyi fener felen filan bissürü laf sokuşturuyo artık bıktım ne yapmalıyım ne demeliyimde bu fanatikliği abarttığını ya da takımının çokta üstün olmadığını ona gösterebilirim

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben takım tutmuyorum ki git bunu rakiplerine anlat de. Ayrıca övdüğün takım tarihin yüz karası de. 28 sen Türkiye kupası ve Slavia Prag 10 tane atmış kadıköyde tarihin yüz karasısınız de. İlla rezil olacaksın de ve son olarak da şimdi gidebilirsin de.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Avrupada biz üstteyiz ligdede biz üstteyiz biz üste çıkmaya bıktık siz altta kalmaktan bıkmadınız de o anlar :)

1|2
    0|2
  • Fanatik bir Galatasaraylıyım ama anlattıkların önemli değil. Galatasarayı tutuyorsan kal. Yok Fenerbahçelidir yok Beşiktaşlıdır sanane. Onlara laf bırakıyorsan spor haberlerinden pek haberin yoktur. Yoksa onların takımları hakkında da bişey bulur tezlerini çürütürdün. Sanki onlar çok iyi takım. Önemli olan takımında beraber o heyecanı yaşamak. Gerisi hikaye :)

0|0
    0|1
  • Arkadaşın yanılıyor yanlış yapmış cimbomda fenerde pis kaka Beşiktaşım Oleeeeee aslında

0|0
    0|1
  • Fenerlilere dokunma.

Cinconu bırakmakla iyi yapmışsın bu arada.

Bence sende Fenere yönelmelisin. :D

0|1
    0|1
    • ya mesele takım felan değil sonuçta bu bir spor ve hepsi türk takımı buna rağmen bu kadar zıt kutuplaşma olmasını saçma bulduğum için takım tutmuyorum

• Olacak tabi zıt kutuplaşma zaten futbolu tetikleyip ateşleyende budur bence. :D

Lanet gelsin gslilere. :/

Ama takım tutmayı bırakmakla kotu yapmışsın sen katılmazsın o kutuplasmalara olur biter.

Fenerbahçe camiasına bekleriz.. :D

• güya futbolla ilgilendiği ve erkeklere hava yaptığını göstermeye calısan bir kezban he de geç...Cimbom bırakılır mı ya fanatik olmasan da en azından formayla falan dolaş ne bilim :D

0|1
    0|1
  • umutsuz vaka vol6-0

0|0
    0|1
  • İyi yapmışsın.Takım tutmak saçma zaten.

0|0
    0|0
  • Yel kayadan toz alr boşverrr klasik fenew taraftarı

0|1
    0|1
  • şikeci fener

aziz tarlalar sürüldümü

kadıköyde kupa kaldırdığımın çocukları

timsahlar

bursadan gol haberimi var? 2- 2 mi

NAHHH 2 -2 ASDASF :dF

0|1
    0|1
    • fenerli olduğu için bozmak istemiyorum ki zaten

sadece fanatikliği sinir ediyo

• sen bilirsin en iyisi hiç dinleme muhattap olma böyle insanlarla

ben ağzıma geleni sayarım fark etmiyor kim olduğu :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Galatasarayı sev o sana doğruları bulmana yardım eder.

0|1
    0|1
  • seviyeni düşürme

0|0
    0|1
  • 3 temmuz de anlar o:P

0|1
    0|1
Yükleniyor...