Yüzmeyimi önerirsiniz yoksa Fıtness mi?

Arkadaşlar ben vücut geliştirmek istiyorum biraz zayıfım kendimi toparlamayı planlıyorum sağlıklı bir şekilde beslenip aynı zamanda vücut geliştirerek ben Fıtness'e yazılmaya karar varmışken bir kaç arkadaş Yüzme'nin daha sağlıklı ve vücut geliştirmede etkili olduğunu söylemişti aklıma kazındı ancak net karar veremedim işten anlayan arkadaşlar bana yardımcı olursa sevinirim dediğim gibi tamamen vücut geliştirmek istiyorum, hacim arttıracağım bana yüzme kursunumu yoksa fitness kursunumu önerirsiniz?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Yuzme

0|1
    0|0
    • Teşekkürler yüzme diyenlerdensizin demek çok övdüler kasların tamamını çalıştırıyormuş sanırım.

• Bn arkadasimdan biliorum 16yasina kadar yuzme ile mesgul olmus bir kisiydi o yaslarda yuzme dersi veriodu ve ucgen bir vucudu vardi Şu an nasil tabi bilmiorum sonuc olarak ne olursa olsun bol calisma azim gerektrio oyle ha deynce olmuo

• CanKurtaranlık Yapıyorum diyim sana sen anla :D

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness

0|1
    0|0
    • Teşekkürler kardeş Yüzmede kalıcı olmuyormu kaslar?

• Anladım teşekkürler hocam Fitness daha mantıklı o halde yani amacım vücut geliştirmek abartmadan.

• 😂😂 Fitness Salonu na git hemen yazıl hoca sana çalışma ve diyet listesi yapsın başla hemen 😉

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Yuzmede vucut yaparsn ama orantılı olarak değil kardeşim fitness da bölgesel calıştığın için daha iyi verim alırsın ve beslenmene dikkat edersen iyi sonuç elde edersin mesela ben fittness a baslayalı 1 sene oldu beslenmeme çok önem gösterdim baslangıçta bench press te 30 kilo kaldıramazken şimdi 115 kiloya girebiliyorum tavsiyem fittness a git off gunlerinin birinde yuzmeye gidebilirsin lakin dinlenmen iyi olsun yoksa sonuç alamazsın vucut çalışırken değil dinlenirken gelişiyor bu arada

0|1
    0|0
  • İkisini birlikte öneririm kardeşim CanKurtaranlık yapıyorum ve Fitness gidiyorum ben süper oluyor :D

0|1
    0|0
    • Hocam ikisini bir yapma şansım yok birisi olacak bana Fitness daha verimli gibi geliyor ama bilemiyorum şimdi ikisinide yapmadım. :/

• Fitnes oneririm. o daha iyi vucut gelistirmen icin :) bende kick box gidicem :)

0|1
    0|0
  • Tabiki de yüzmek.. Bütün kaslarını çalıştırırsın

0|1
    0|0
    • Çalıştırıyor ama Geliştirmeye o kadar yardımcı olmuyor kardeşim. Adam Vücüt yapmak istiyor :D

• @OsmaNx38 protein bazlı beslenirse kaslarıda büyür

• Hah Tam üstüne bastın kardeşim yüzmenin tek pek bir etkisi olmaz demek istedim bende :))

• üçgen vücut istiyorsan 3 gün fitness 2 gün yüzme yaparsan hem kaslı hem üçgen olursun

0|1
    0|0
Yükleniyor...