Erkekler nedn konuyu önce cinsellikten yana açar?

Nedn hayvanlar gibi sadece cinsellikten hoşlanırlar?Profildeki sexi kız ve erkek resimleri çok banel ve itici. Gördğm anda kaşar, abazan damgasını vuruyrm.Ben de mi bir anormallik var yoksa birileri çok mu abartıyo?

0|0
1|24

En İyi Erkek Görüşü

• Kişilik ve alhlak açısından, senin onlardan üstün olduğun görülüyor. Ben sürekli böyle resimleri ve kişileri eleştiririm hatta bir vidyo bile çektim. Kızlar neden acayip resimler çeker, erkekler neden balta ve testere gibi saç jöleler. Bu onların gençliğinde yaşamış olduğu ortamdan gelir. Misal ben kızım, ilk okuldan beri hep eksantirik ve piskopat kızlarla takılıyorum, lisedede aynı, şimdi ise hep geziyoruz, ailemle hep kavga ediyoz sorunlarım çok benim gibi tip kızlar çok,

Ben piskopatım serseriyim, haydin dövmeye gidiyoz gibi erkeklerde çok,

Sende bu tipler neden cinselliği ön plana çıkarmasın,

Birde iyi aile evladı veya kızı vardır. Ahlaken ve mantiken kendisini ideallerine adamıştırlar. içlerinde en ufak kötülük yoktur. arkadaş seçicidirler. herkes onlara yanaşmaz çünki onları aptal olarak görüyolardır. insanın içinde olacak, içinde olabilmesi içinde aile yapısı düzgün olacak.

Bu söylediklerim benim düşüncelerime yatmadı ama pisikiyatrik yaklaşımlarım böyle.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Evet haklısın evladım cinselliğin bu denli ön planda tutulması banal ve itici ama bunun böyle olması toplumda bu konunun tabulaştırılması. Hayvanlara çamur atmamalısın bence onlar sadece belli dönemlerde çiftleşmek isterler geri kalan zamanlarda onları sevmek, ilgi göstermek onlarla ilgilenmekte bu canlıları memnun eder yanı insanlar gibi onları memnun eder. Yani evladım anlıyoruz ki cinsellikte yemek gibi su gibi ihtiyaç aşırıya kaçmadıkça... saygılar

1|0
    0|0
  • Yok anormallik sende :) Profil resmine onu koyuyorsa biri vardır bir abazalık :) Ben bırak konuyu açmayı konuşmadım bile hiç bir sevgilimle böyle bir şey. Yapmadım da zaten. Böyle tertemiz yaşamak güzel. Farkım oluyor diğer insanlardan. Ayrıca aşka falan da inanmıyorum :)

1|0
    0|0
  • Ablam sen bahtsızsın. Bayan - Erkek iletişimini hala çözümleyememiş o kesimden kardeşlere denk gelmişsin hep. Yoksa, adam olan erkeklerde mevcut ülkemizde

1|0
    0|0
  • Bütün iliskilerimde cinsellik konusunu önce bayanlar acti hatta bazen boku cikti konuyu degistirdim.Kizlar erkeklerden daha abaza merak etme

1|0
    0|0
  • Din bu konuda katı, doğal olarak toplum da öyle. Bu yüzden her fırsatta bir dışavurum yaşanıyo. Gayet doğal ve yaygın bişey, ama normal değil ve tiksinç.

1|0
    0|0
  • eğer bir erkek konuyu ilk cinsellikle acıyorsa zaten baştan kaybeder :D istemesini bilmeyenler hala var güzel ülkemde :D

1|0
    0|0
  • anormalsin

0|0
    1|0
    • Hayvanlar gibi cinsellik düşünen kadınla karşılaşmamışsın.. gusülün kaçar... Abazan dediğin hayatına kadın girmeyen erkeğin sex yapmadan kendini uzun süre tatmin etmesidir. Elimiz şeyimizde yaşamıyoruz çünkü bu kadar rahat konuşabilecek insan yok karşımızda.. Tabularınız ve yarattığınız abazalarınız!

• Hiç eksi verme kusura bakma.. Abaza diye bir şey varsa bu ülkede sizin tabularınız yarattı bunları. Sonra buralarda ağlıyorsunuz oramı elledi, burama baktı, çok istiyor, çok azgın, aa başka kadına gitti ne yapsam geri getirsem...Cinsellik doğal bir duygudur bunu hissetmeyene tedavi öneriyorlar hissedene değil

• Doğru söylysn kendince haklısn Herkes kendi yaşadğnı bilirmş

• Türkiye'de bu durum çok yaşanıyor. Nedeni ise, bel altına fazla müptela olmamız...

1|0
    0|0
  • Genelleme..

2|0
    0|0
  • kişisine göre değişiyo yani bu olay

1|0
    0|0
  • zarfı atar, gelirsen çakar, vermessen eğer arayış içindeyse duygusal yönden bakar. amacı sadece sexse uğraşmaz selametle der geçer ...

0|0
    1|0
  • 10 yaş daha büyüdüğünde farklı düşüneceksin.

1|0
    0|0
  • bende senin gibi genelleme yapanlara genel gözüyle bakıyorum yapmayın arkadaş şu genellemeyi sanırsın her erkek eli çepte tetikte bekliyor...

erkekler sürekli seks düşünüyo diyen kız evet zaten ne zaman halı sahada filan maç yapsak birbirimizi ... tövbe tövbe :)

0|0
    0|0
  • bende senin gibi düşünüyorum. profil fotosu yüzünde eksilediğim kişler var.

1|0
    0|1
  • ınsanlar cok abartıyor sen normalsın merak etme

1|0
    0|1
  • türkiye cinsel açlıgın afrikasıdır :D

0|0
    0|0
  • toplum insanları o yönde düşünmeye itti..gerçekten abartılacak kadar da var..bende de kadınlara cinsel obje olarak bakmak çok vahim bir durum ! evlilik adına düşünrseniz o insanla bir ömür geçecek tamam cinsellikde olacak ama her iki tarafında birbirineher manada destek olması fikir vermesi gerekiyo.

0|0
    0|0
  • Herkes takılsın istediği gibi boşver

0|0
    0|0
  • Sende bir deliyle Yaşasaydın o zaman anlardın

0|0
    0|0
  • Yada sen cok abartıyorsun insanlar normal adam profil resmini espirisine de koymus olabilir

0|0
    0|0
  • cinsellikten hoşlanmak hayvanlık mı? hmmm tamam...

0|0
    0|0
  • neden çünkü erkekliklerinden şüphe ediyorsunuz adamların...

0|0
    0|0
    • Şüphe etsek neolur sanki hepsi bozuk

• sen öyle san nerede fırlama şerefsiz erkek var gidip onlarla beraber oluyorsunuz..

• Her erkege böyle davranma bence

Dünyada cinselligi sadece insanlar ve yunuslar zevk alrak yaparmış

1|0
    0|0
    • Hee demek ondan surat ifadeleri sanki hep gülüyormus gibi :D

• Daha dogrusu zevk için yapan

Kızlar Ne Diyor 1

• Olaya biraz basitlik katayım.Ucu bana dokunmayan hiç bir şey beni rahatsız etmiyor.İsteyen istediğini koysun profiline.

0|1
    0|0
Yükleniyor...