Galatasaray'ı gelecek sezon Fatih Terim çalıştıracak sizce i̇mparator başarılı olur mu?

Avrupa Şampiyonasından sonra Fatih Terim Galatasaray'a dönecek sizce İmparator Galatasarayı Şampiyon yapar mı?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç sanmıyorum Fatih Terim'in Milli Takım'dan ayrılacağını.
    1) Çok büyük bir rakama uzun süreli bir sözleşmeye imza attı. Bu parayı Galatasaray'dan alamaz.
    2) Milli Takım'daki forsu ve rahatlığı Galatasaray'da bulamaz. Neden rütbe düşümü yapsın ki.
    3) Galatasaray çok sıkıntılı bir döneme giriyor. Oyuncular satılacak, kadro küçültülecek, küçük bir bütçe ile finansal düzen sağlanmaya çalışılacak. Bu ortama neden girsin ki Fatih Terim.
    4) Adamı kovmaktan beter ettiler. Giderken ki tablo hiç hoş olmadı. Bir daha dönmeyeceğini dile getirdi. Bu sözleri çizer mi.

Bence önümüzdeki senenin adayı Abdullah Avcı'dır.

0|1
    0|0
    • Dursun Özbek hiçbir oyuncunun satılmayacağını aksine iyi oyuncu alacağını söyledi.
      Fatih Terime yakın isimlerin hepsi Terim seneye Galatasaray da diyor

• Devre ortasında pahalı da sezon sonu ucuz mu oluyor?
      Herkes biliyor ki Galatasaray'ın oyuncu alamamasındaki en önemli etken verilen 1 sene men cezası.

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim, Sistem.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Yalan haber Terim gsden resmen kovuldu ve gelirsem başkan olarak gelirim demişti bu lafı yemez

0|0
    0|0
    • Öyle bir lafı yok. Kendisine o zaman bir daha Hoca olarak Galatasaray a donermisiniz diye sorulduğunda hayat bu belli olmaz demişti. Terimi Aysal kovdu

• Bakacağız

• Adam batırdı gitti hala onu istiyorlar garip :D

0|0
    0|0
  • Eğer takım ruhunu kazanırsa yapar

0|0
    0|0
  • Tilkinin dönüp dolasacagi hesabı gs seneyede başarılı olacağını sanmıyorum

0|1
    0|0
  • galatasaray donerde fatih derim bir daha donmez:)

0|0
    0|0
  • Yapamaz.

0|0
    0|0
  • olmazzz

0|0
    0|0
  • İnşallah Döner :)

0|0
    0|0
  • Nasıl kesin mi şaka mı lan bu :D

0|0
    0|0
  • Dönmesin dönerse ne maça giderim ne maç izlerim

0|0
    0|0
  • Kaynak?

0|0
    0|0
  • Futboldan anlamayan terimle şikeci GS biyere varamaz

0|0
    0|0
  • Fatih terim dönmez Can'ım benim Ada'm 3.5 milyon Euro. Alıyor bitik gs niye gelsin

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Kaynak fotomaç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...