Yenilmekten korkmuyoruz.....

r.madrid yenebilme sansmz nedir ?burak yilmz drogba ve ya kim gol atar ?

0|0
3|20

En İyi Kız Görüşü

• galatasaraylı olmasam bile bu maçı cimbomun kazanmasını istiyorum ve inşallah kazanacaklar...

ve şuan beni sinirlendiren tek şey fenerli takımdaşlarımın inşallah kazanamazlar demeleri sonuçta galata fener farketmemeli bence türk takımı olduğu için kazanmasını hepimiz istemeliyiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• bernabeuda kazanmak zor ama hiç belli olmaz yarı yarı diyelim golü burak atabilir drogba ağır kalır

fanatik bir cimbomlu eskilerden kimi tanıyorsunuz :)

0|0
    0|0
  • Yenmek OLAY yenilmek KOLAY...Gol atalımda kim atarsa atsın ama ben en çok Melo´nun gol atmasını istiyorum,Özledik o pitbul sevincini Bernabauda yapsa nede güzel olur

0|0
    0|0
  • Yenilmekten mesele değil. 2-1'lik bir yenilgi beni mutlu eder. 3-2'lik yenilgi beni mutlu eder. Çünkü TT Arena'da işler değişebilir. Kötü olan 3-0 5-0 gibi sonuçlar. İşte bundan korkuyorum. Tabiki takımıma güveniyorum. Alnımızın akıyla bununda üstesinden geliriz :)

0|0
    0|0
  • Kardesim ben Trabzonsporluyum ama gsnin bu maci almasini cok istiyorum...

Ve bana soracak olursaniz adi Avrupa klupleriyle anilmaya basladigi icin Burak''tan cok guzel bir oyun hatta gol bekliyorum... Reklamini yapacak sonucta...

1|0
    0|0
  • inş kazanırız maçı

0|0
    0|0
  • Galatasarayın defans yapmaması gerekir powerplay oynaması şart , rakibi defansa sıkıştırıp gol atması lazım ve buda biraz zor...

Galatasaray kontra atağa cıkacağı için BURAK YILMAZ'dan bir gol veya SNEIJDER'den bir gol bekliyorum.

Drogba asist yapar , gol attıktan sonra defansa çekilmememiz gerekir aksine dahada atak yapmamız şart.

0|0
    0|0
  • Yok oyle bi' ihtimal.. ;// iddaa' da bile resmen cimboma kufir etmisler Real' e verilen oranda nedir ;//

0|0
    0|0
  • YENEBİLME ŞANSI YOK GİBİ.

0|0
    0|0
  • iddaa ile aram yoktur ama takımları iyi bilirim.

real madrid gs macı 3-2 alırız

rövarnş ise istanbulda ms0 biter.demedi deme

burak,hamit golleri atıcak 3. gol kimden gelir bilemem

0|0
    0|0
  • Ne drogba ne burak gol atabilir :) Galatasarayın Madridi yenme şansı çok çok çok düşük :)

0|0
    2|0
  • kaybedecek neyimiz var ki zincirlemizden başka...

0|0
    0|0
  • Takımıma ben güveniyorum yensede yenilsede ölene kadar GALATASARAY

0|0
    0|0
  • Korkunun ecele faydası yok.. :D

0|0
    0|0
    • zaten korkanda yok, bugün madrid bize 10 atacak gücü var, 10 tanede atabilir, Dünyanın en güçlü 3-5 takımından biri, Bizle aynı sıklette bile değil. Kainatın en iyi 2 oyuncusundan birine sahipler C.Ronaldo ama zaten bütün bunları bilerek çıkacağız, kaybedecek hiçbirşeyimiz yok. 5 ile 10 arası yersek bile bunların hepsi zaten çoğu insanın beklediği şeyler yani normal. bugün gs'yle dalga geçen diğer fenerbahçe ve beşiktaş'ta Real Madrid'le oynasa bir deste gol yiyebilirler, hiç kimse atıp tutmasın.

• Maç ne zaman ? futbolla aram yokta merak ediyorum o maçı.

0|0
    0|0
  • sabri oyuna gırerse atacak aha buraya yazıyorum

0|0
    0|0
  • r.madrid 2 g.saray 1

0|0
    0|0
  • real madride para bastım bırak yenilsinler ya

0|0
    1|0
  • G.Sarayın işi zor.

0|0
    0|0
  • AH ŞU GS LİLERDEKİ ÖZGÜVEN YOK MU :( KURTULUŞ SAVAŞINDA İMAN DOLU GÖĞÜSLERİYLE SALDIRACAKLAR SANKİ :s

0|0
    0|0
  • sabri reyiz oyuna girsin iş bitti zaten:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Korkmuyoruz (aslında biraz korkuyorum ama caktırma simdi :( )

0|1
    0|0
  • 3-2 GALATASARAY alır diyorum ya da 2-1 de olabilir ama kesinlikle alıcaz golü de Burak , Selçuk atabilir tabi drogba ve snijder de atabilir

1|0
    0|1
Yükleniyor...