Kafam kadar topukluyu giymiş bayan , yanınızda düşse ne yaparsınız ;)

Belki kızacaksınız bana

Tüh sana falan modu :)

Amma ; ben utanmasın diye bakmıyorum , kendileri çabucak kalkıyorlar zaten :) siz olsanız ne yaparsınız

Ve son olarak siz topukluyla düştünüz mü kızlar ')

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Topuksuzla düştüm o da sayılsın mı:)

0|0
    0|0
    • Aferin na na ;) nasıl başardın şeker , sayılsın tabikisi de :)

• Süpersin :) tabletten girse idim bende atardım linkte işte :) bizi anan dil iki kere düşünmeli , göz görmeye cesaret etmeli , yok öyle bir göz :) çekmeyin kardeşim özelimiz diye bişe kalmadı :) ;)

• Bak heyecanlandım gördün mü girmese idim olucaktı o aracık ;)

• Ben uzulurum cunku kadin buyuk ihtimal zaten dusecegim endisesi tasiyordur

0|0
    0|0
    • Ben de üzülüyorum hemde iki kere üzülüyorum hem düştü diye hemde bayan sonuçta karizması çizildi diye amma artis tipli ise :-) iki üzülüp bir seviniyorum

• :) nolur yalvarıyorum sana gülmeyi bilmeyenlere de öğret :) :)

• Çok yüksek değil 12 cm topukla otobüsten inerken düşmüştüm ensem kapıya girmişti bir anlık afalladım sonra kalktım gittim hala daha da giyiyorum :D

0|0
    0|0
    • Üstte ki arkadaşla kankisiniz sanırım :) el ele tutuşup , hadi gel bysony soru sormuş , o çocuğun muhabbeti çok geyik oluyo diyip damladınız gabila :) geçmiş olsun kapıya bişe odu mu :) ')

• topuklu ayakkabı giymediğim için öyle bir vaka olmadı

düşen olursa kaldırırım bişey yapmam muhtemelen topuğu kırılmıştır hatıra diye alırım :D

0|0
    0|0
  • sırf bu yüzden topuklu giyemyrum yaaa:)

0|0
    0|0
    • :) ayyyy kıyamam sana ya :) giy zamanla alışılıyomuş :) hem bak seni görüsem kaldırırım bu kez :)

Sen ; lan bysony benim derintuncay bana da mı lan dersin eline yapışırım direk :) moralin düzelsin diye de tuncayı boşver de ne kadar derin derim ')

• metrobüste topukluyla denge kuramayıp bir adamın kucağına düşmüştüm :)

0|0
    0|0
    • Vayy topuklu giyen birini bulduk hoşgeldiniz hanım efendi :) geçmiş olsun ')

Bu soru yu sormazsam ordan ikiye cart diye ayrılıp çatlicam :)

Bu nasıl bir nicktir abi ya :) :)

• sütyen konusunda siyahtan başka tercihim olmaz da külotlar rengarenk :)

• :) tamam tamam nolur halka açık bir platform dayız , muhabbet pedine geçmeden sonlandıralım ;) zahmet edip yazdığın cümlelerinin her bir harfi için teşekkür ederim , kal sağlıcakla , kendine cici davran :)

• oh olsun derim :))) deri ne o kadar yüksek topuklu giyiyor ki giymesin:))

0|0
    0|0
    • Hem cinsinden böyle bir söyleşi duymak ne ala :)

• Allah vergisi:p hahahahyyytt

• :) imiş , dua etsek bize de sonra dan gelirmi :) formu doldururken böyle bişe gördün mü ;)

• yürüyabileceim ayakkabı seçiyorm .. ama düşersem de gülerim halime

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Tut elinden kaldır, nedir ki?

Amma yazı döşemişsin ha..

2|0
    0|0
  • Hiç umrumda olmaz döner giderim utanmasın diye.

0|0
    0|0
  • İlk başta gülerim ama sesli değil belli etmek istemem,sonra yardım ederim nabcam kadının yanına gidip madem yürüyemiyorsun neden giyiyorsun denmezki :)

0|0
    0|0
  • Tutacak mesafedeysem düşmeden hobaa der yakalarım.. Yok uzak ise düştüğünde kaldırır birşeyi var mı sorarım..

1|0
    0|0
  • Ona bakmadan yanından geçer görüş açısından çıkınca gülmeye başlarım :D

0|0
    0|0
  • düştüğü yerden kalksın eşşek kadar topuk giymeyi biliyo sdfsdgdfg şaka lan şaka yardım ederim belki numarasını falan alırız bellimi olur hacı :))))

0|0
    0|0
  • karizmanın yerle bir olduğu an. görmezden gelemem sanırım çok yakınımdaysa. yardım ederim elime yapışmaz

0|0
    0|0
  • topuklu değil de kış mevsimiydi kızın biri kampüse girişte kaydı düştü. ben gördüm onu gördüğümü de gördü ama utanmasın diye görmemiş gibi davrandım. iyi mi ettim hayır. keşke yardım etseymişim diyorum şimdi.

0|0
    0|0
    • Bence iyi ettin , onun düşmesi zaten yeter bide senin görüşün 2 bence sıkma canını , piskolojisi daha da sarsılmamıştır.

• öylemi diyorsun. ne biçim adam bir yardım bile etmedi demesin sonra?

• Kadınları ne kadar tanıyorsun bilmiyorum ama ben ne kadar tanıdığımı biliyorum , demez :)

• düşen bayan kendi haline gülerse bende gülerim

0|0
    0|0
  • çok şahit oldum yardım ederim ve öyle de ettim üzülürüm

0|0
    0|0
  • ne var düşebilir insanlık hali.. ben yanlış anlamayacağını bilsem tutar elinden kaldırırım :))

0|0
    0|0
  • BE kahkahayı basardım :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...