Merhaba arkadaşlar size kolay bir şekilde kilo vermeyi anlatacagım Bakmak istemezmisin?

Yaz geliyor :D Herkesin aynaya gecıp yağlarım var ya da kiloluyum dedigini biliyorum. Bende 1 senedir sporla ugrasıyorum ve bende bunları dıyorum. Bakın ilk önce kilo verecem deyip gün belirleyip diyete baslamayın. Eger diyet yapacaksanız, egzersiz yapacaksanız ŞİMDİDEN baslayacaksınız. Sporcuların her zaman neden fit oldugunu biliyormusunuz? Düzgün beslenmekten boyle oluyorlar. kendimi örnek verim. ben bundan 2 sene önce yaşıma göre obeziteydim. hırs yaptım 1.5 ayda yemeğime dikkat edip sporumu yaparak 15 kilo verdim ve hatrı sayılır bir şekilde bedenim inceldi. Bu hızlı kilo vermeninde bir sakıncası var tabiki. derinin sarkması. vücut kilo vermeye alısık olmayınca direk deri sarkması oluşuyor bunun için doktorlar haftada 1 kilo verin diyor vücut alışması icin. ama benım yaptıgım yontem bu doktorların tezini çürütüyor. simdi bana doktorlardan daha iyi biliyormussun gibi konusuyorsun derseniz bir cevabım olur. Yaşadım yaptım derim.

Öncelikle size verecegim videoyu hafta 2 kere yapıyorsunuz. Bu videoyu atacagım zaman tamamiyen sizin isteginizle olan bir şey hastalıgınız varsa önceden düşünüp yapın çünkü 1 saatlik video ve inanılmaz derecede yağ yakıp kilo veriyor.

Bu videoyu P. tesi ve Cuma gunlerı yaparsanız aradaki günlerdede dinlenirseniz 1 2 haftada farkı görürsünüz. Ben kilo verme dönemlerinde bu videodan 3 saat sonra sahile cıkıp 1 saat koşu mekik şınav çekip eve gelip akşama kadar uyuyordum ve gece 12 de videoyu acıp aynı seylerı tekrarlıyordum. Siz bu videoyu 2. defa yaptıgınız zaman yorgun olabilirsiniz onun icin cok iyi beslenmeniz gerekir. yağlı yiyeceklerden şekerden çikolatalardan paketli yiyeceklerden kacınacaksınız yoksa Kilo vermeyi unut! Ben body ile ugrasıyorum ve halada özen gosterıyorum yediklerime. Bu egzersizi burda anlatmak zor oluyor yazıda kelime haznem doldu daha ayrıntılı öğrenmek istersen mesaj at seni her gun takip edim kilo verdirim Merhaba arkadaşlar size kolay bir şekilde kilo vermeyi anlatacagım Bakmak istemezmisin?

Güncellemeler:
çok uzun farkındayım :D

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Şu kız kiloluyken daha güzelmiş :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...