Sıkılaşmak için hareket önerisi?

1 yıl içinde sadece acur cuburu keserek 10 kilo verdim. Spor yapmadığım için kollarım ve bacaklarım az da olsa sarktı, göbeğim de var. Sıkılaşmak istiyorum. Yurtta kalıyorum o yüzden odada kolaylıkla yapabileceğim hareketler önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler 😊

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Tempolu yürüyüş 45dk günde en az 1litre su iç akşam yatmadan önce 1 bardak süt iç her yemekten önce 1 bardak su iç ekmeği çok az tüket imkanın varsa haşlanmış yumurta ekmeksiz her sabah 1 2 tane tokluk verir yağdan uzak dur.

Kadersel yöntem: ben aşık oldum 78 den 67 ye düştüm kızı seviyorum oda seviyor ama bir türlü kavuşamadık kıza söyledim ama imkanlar el vermiyor iştah falan kalmadı o biçim yani... :(

0|0
    0|0
    • Aşık olamam kilo vermek için ben öbürkünü uygularım az da olsa

• Onu öylesine yazdım zaten kaderiniz de umutsuzluk aşk acısı kısaca acı ve keder olmasın mutlukuğunuz daim olsun

• Hiçbirini yapamasanda suyu çol tüket ekmeği yağı azalt vücut kendini yavaş yavaş doğal bir şekilde toparlar

Çok spor yapıp bırakırsan iyi olmuyor diye biliyorum

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• ağırlığı falan boşver sadece evde çalışacağım diyorsan bunu yap haftada 4 gün yapman yeterli dengeli ebslen ama diğer günlerdede 30-45 dakika yürü https://www.youtube.com/watch?v=rJq6oxhnG1A

0|0
    0|0
    • Derse giderken yürümeyi tercih ediyorum o yüzden günden en az 30 dk da olsa yürüyorum. Müsait olduğum bir ara videoya bakarım. Teşekkürler

• ne demek bu hoca türkiyedeki en iyi eğitmenlerden yani istersen sitesinden kendisinede sorabilirsin mümkünse cevaplıyor bu hareketler çok yararlı ben faydasını gördüm çabuk olsun dersen hiit diye arat yutubda onu yap sadece 4 gün onda yürüyüş yok ama canım çıkıyor yaparken 24-48 saat arası metabolizman hızlı çalışıyor bunlardada

• Şınav cekebilirsin, zor geliyosa eger kız sinavı cek o da zor geliyosa duvardan destek alarak basla, arka koldaki sarkmalari sikilastirir. Gunluk squat da yapsan fena olmaz bacaklarin icin, ve karin cevresinin sıkılaşması icin, mekigide dememelisin. Yurtta oturdugum yerden bu kadar olur :)

0|0
    0|0
  • spor salonuna gidip ağırlık çalışman lazım sürekli karşılaştığım şeyler spor salonuna gelen öğrencilerin çoğunda var bu sorun :) artık kendi ağırlığınla filan değil çalışacağın ağırlıkları arttırmanın vakti :)

0|0
    0|0
  • Şimdi kaç kilosun 70 mi

0|0
    0|0
  • yürüyüş, bol su. sıfır ekmek

0|0
    0|0
  • Plank core hareketleri araştırabilirsin.

0|0
    0|0
  • Basic crossfit hareketleri yap toparlar

0|0
    0|0
  • Ordu jimnastiği Tüfeksiz hareketler serisini yap.

0|0
    0|0
  • agırlık çalıs

0|0
    0|0
    • Odada ağırlığı nerden bulayım

• Sen otur çekirdek ye dizi izle o zmn

• Müsait olsam yapardım her gün de müsait değilim

• şimdi sana yazarak ne hareketler yapacağını nasıl anlatcam :D resimlerle anca gösterebilirim

0|0
    0|0
    • Hareketlerin isimlerini yazabilirsin ben de araştırırım internetten

• sukuat yap, suküt-u hayale karşı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Squat
    Crunch ( side crunch)
    Plank
    Kedi deve

0|1