Galatasaray Real Madrid maçı hakkındaki düşünceleriniz neler?

Sizce cimbom bir tarih daha yazıp bizi sevinçten çoşturacak mı. Ne dersiniz?

0|0
9|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 19

• real madrid'in galibiyetine 1:10 vermiş iddaa.

kendi sahasında gol ortalaması 3 ün altında değil.

başında mourinho var.

yıldızlarını ilk 11 çin'de bile eksiksiz sayan insanlar var.

karşı tarafta da galatasaray var.

tamam turu geçmek istiyorsunuz ama lütfen kıyaslama yapmayın. boru değil madrid bu. adam ronaldo ile burağı kıyaslıyor böyle saçmalık olmaz. ayıptır günahtır.

çok rehavete kapıldınız çok. yarın görülecek gerçi durum.

hala madrid

0|0
    0|0
    • ne verirse versin iddaa.

biz madridin iyi bir takım olduğunuzu biliyoruz inkarda etmiyoruz zaten

biz çıkacaz maçımızı oynayacaz yensekte yenilsekte takımımızın arkasında durcaz.

o madridse bizde galatasarayız.

bizim arsenalı real madridi deviripte kupalara uzandığımız günler vardı. onlar yıldız değilmiydi. neden deviremediler bizi.

sen tek tek adamları kıyaslama yapma. hepsinin performansı profluğu hırsı ayrı.ama önemli olan takım ruhudur. buda cimbomda var.

her zaman her yerde gs

• BENCE GALATASARAY REAL MADRİDİ ELEYECEKTİR BAKIN YENECEK DEMİYORUM ELEYECEK DİYORUM

0|1
    0|1
  • hıc bellı olmaz buna derler galatasaray basında fatıh term oldukcaa o sevınc hıcte zor degıl..

0|2
    0|1
  • gerçekleri tarih yazar tarihi de galatasaray... zamanın da onların ataları farka gideceklerini düşünürken ali sami yen e gömüldü.ben avantajlı bir skor olabileceğine inanıyorum gerçekten kazanmalarını isterim not:ben bir fenerliyim

0|1
    0|0
    • aynen öyle.. helal olsun sana gerçekten bir fenerli olarak bizi desteklemen onurlu bir davranış..

• Real fark atar..

0|2
    0|3
  • real 4 ila 5 :gs 2 ila 3 atar en az

0|1
    0|1
  • Akşam bellı olacak mesut yakmasa bızı :D

0|1
    0|0
  • ayıbı olmayan bişey söyleyeceğim. galatasaray oraya türkiye'nin yüzü olarak gidiyor. kendimi bildim bileli, ezeli rakibimiz olsa da Türk takımlarını avrupa'da desteklemişimdir. liverpool'dan 8 tane yeyip türkiye'ye gelene kadar. biz 8 tane yeyip Türkiye'ye geldiğimizde bize kimse sahip çıkmadı burada bize. artık benden de kimse o sahipliği beklemesin. ülke puanıymış, duygusallık filan, düşünmüyorum bunları. yarın Madrid'liyim arkadaş. artık bu işin ayıbı yok. kusura bakmasın kimse...

0|1
    0|1
    • seni çok kızdırmışlar belli :) ama düşüncelere saygı duymak lazım tabi..

• haklısındır. onun için pek birşey diyemiyorum artık..

• eyvallah :)

• 0|0
    0|2
  • bır fblı olarak gs nın kazanmasını dıleklerımle ama gerçekçı olmak gerekırse bu maçta şike olacak ve gs maçı alıcak tabıkıde turu geçemıcek sadece bu maçı alıcak ahanda yazın olmasa yağdırın :)

0|0
    0|0
  • gs tabki olamlı

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak yarın tek yürek tek vücut Allah yar ve yardımcımız olsun.

0|0
    0|0
    • koyacaklar moruk acik ve net

bu seviyeye gelmeleri mucize aq

• adamsın berke açık ve net. Allah razı olsun.

• yenilse bile bu turu gecemese bile canları sağolsun ben gs nin avrupadaki bütün maçlarından hem çok seyir zevki aldım hem de milli gururum arttı bu da bize yeter elbet.

• heyecanla bekliyoruz

0|0
    0|0
  • Bir yanım Madrid'de, bir yanım Galatasaray'da be. :D

0|0
    0|1
  • Alırız inşallah,neden olmasın.

0|0
    0|1
  • real madrid yenmek kim siz kim ya boş konuşmayın buraya kadardı herşey kabul edin aslında burası bile fazlada:

0|0
    0|1
    • biz yendik bir kere bu sefer yenemesek problem değil. elinden super cup cup aldık :D git sen yen gelde sonra oturur konuşuruz yine :)))

• sensin kardeş. akşam görürüz yazacaz buraya maç sonucunu :D

• ne ben? :D neyse yaz yaz :))

• Zor gibi görünüyor.

0|1
    0|1
  • real atacak biz üzüleceğiz

0|0
    0|1
  • oranlar pek iç açıcı değil ama inş kazanır

0|1
    0|0
Yükleniyor...