Sizce yüzme mi daha iyi sonuç verir fitness mı ?

bacaklarımın üst kısmında kollarımda ve göbeğimde fazlalıklar var. kilo vermenin yanında vücudumun şekle girmesini de istiyorum. bir de hafif duruş bozukluğu var.

yüzme olursa haftada 2 gün 1'er saat

fitness olursa haftada 3 gün 1'er saat

fitness la ilgili tek sorun giden arkadaşlarımdan biz konuştuğumuzda adam bize program hazırlıyoruz demesine rağmen arkadaşlarımıza egzersiz programı vermemiş yani bize de vermeyeceğini düşünüyoruz.

sizce hangisi daha iyi sonuç verir ?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• ikisi aynı anda daha iyi sonuç verir fitnes yapcaksan işi bilen bir hocayla yapmanı tavsiye ederim yüzme için buna gerek yok suya atlayıp suda çırpınsanda kg verir forma girersin ama fitnesta yanlış hareket sakatlık riski taşır ve aynı zamanda orantısız simetri bozukluna neden olur

0|0
    0|0
    • hoca müşterilerin başında durmuyor ve program çıkarmıyormuş o sıkıntı işte yoksa anında gideceğim de

• klasık para tuzaı olan salonlardan birine yazılmışsın bilinçli ilgilenmezler çabuk sonuç alıp salonu bırakmasın müşteriler diye o zaman ya başka biyer ara ya da sadece yüzmeye git ama ısınmadan gene omzunu çok zorlama 1 yıldır acısını çekiyorum az daha kas yırtılması oluyormuş yüzerken

Erkekler Ne Diyor 8

• Şimdi, iki sporu da yapanlara bakıyorum; tamam çok fitler, çok düzgün duruyorlar da..

Seksi değiller be kardeşim..

Popo dümdüz bildiğin..

Yok o tatlı yuvarlaklık..

Bu da bir adet spor yapmayan insan resmi: link

0|0
    1|0
    • bu da löp löp et be kardeşim o kollar ne bir kere ya..

• ee, seksi işte..

bırak kolu molu, boşver..

• fitness daha içi verdirir bene, yüzme de toparlar

0|0
    0|0
  • Yüzme tabikide çalışmayan hiç bir kas yok yüzmede

0|0
    0|0
  • Yüzmeyi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Bence fitness iyidir seksi gorunursun

0|0
    0|0
  • yüzme + voleybol

0|0
    0|0
  • her zaman yüzme gerisi traaaş

0|0
    0|0
  • Fitness daha iyi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yüzme daha kısa yoldan sıkılaştırır.

0|0
    0|0
  • İmkanın varsa ikisini de yap, adamı egzersiz programı için zorlayın.

0|0
    0|0
    • ikisi birden çok pahalıya geliyor bizimkileri de zorlamak istemiyorum ama bilemedim...

• Yüzmeye öncelik ver, program sizi uğraştıracaksa hiç bulaşmayın, düzenli yüzme yap, bir de ortopedi doktoruna muayene ol, o da sana zorlanmayacağın egzersizler verebilir.

• Yüzme vücudu şekillendirir.

0|0
    0|0
  • fitness fitness

0|0
    0|0
  • Yüzme derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...