Deniz havası almak sağlıklı mı?

İşlek caddelerden ve taşıt dolu sokaklardan kurtulup sahil boyunca yürümek istediniz. Deniz havası almak sağlıklı mı?

0|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

• Deniz deniz deniz çok sewiyorum insanı dalgalarıyla götürüyor dinlendiriyor ben öyle hissediyorum nedense ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• sağlıklı ve dinlendirici

0|0
    0|0
  • İyi gelmez mi deniz ve deniz havası ya. o yosun kokusunu içine çekıceksın o dalgaların sesini dinliyceksin. Onun verdiği hava o oksijen ahh ahh Huzur sebebi yemin ederim

0|0
    0|0
  • iyi gelmez mi hiç deniz havası. kulağımda ipodum karşımda deniz yok böyle bi huzur

0|0
    0|0
  • sıkıldığım zaman, kendimi kötü hissetiğim zaman hep deniz kenarına giderim. kendimi o zaman cok huzurlu mutlu hissediyorum. o denizin kokusunu kimseye değişmem. bide yanıma biramı cipsimi aldımmı süper oluyor...

0|0
    0|0
  • evet deniz kenarın da oturmak o mavilikte kaybolmak ve bütün yüklerinin hafiflediğini hissetmek sıkıntılarını dalgaların arasında bırakmak kesinlikle çok güzeldir

0|0
    0|0
  • Denizi çok seviyorum onu görmek bile bana sağlık katıyor yani :D deniz olmayan bir şehirde yaşayamazdım herhalde

0|0
    0|0
  • Evet bencede saglikli deniz havasi insanin zihnini acar..

0|0
    0|0
  • dinlendirici oluyor müzik dinleyerek sahilde yürümek

0|0
    0|0
  • Sağlıklı tabiki.

0|0
    0|0
  • hergün alıyorum

0|0
    0|0
  • Deniz havası her zaman güzeldir..

0|0
    0|0
  • Denize baktığım sürece huzurluyumdur ve bu sağlığımı olumlu yönde etkiler.

0|0
    0|0
  • hep iyi gelir deniz havası. hep.

0|0
    0|0
  • Denizin olmadığı şehirlerde en fazla 1 hafta kalabiliyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• denizin olmadığı yerde yaşamam

1|0
    0|0
  • Deniz havasını dalgaların sesini çok severim .

0|0
    0|0
  • olumlu

0|0
    0|0
  • bu havalarda çok soğuk olur be

0|0
    0|0
  • Göğsünü kapat rüzgar işlerse , sağlıklı yürüyüşü görüyorsun...

0|0
    0|0
  • her zaman herkese değil...

genelde guatr, astım ve alerjisi olana deniz havası iyi gelir..çünkü deniz suyunda bulunan iyot daha kolay nefes almayı sağlar...tüberkiloz gibi akçiğer rahatsızlığı bulunanlarada kötü geliyor..

ben böyle biliyorum...

0|0
    0|0
  • deniz her zaman dinlendiirir.yeşillik te gözleri ve oradan ruhu dinlendirir.yürümek çay içmek nargile yakmak :)) kitap okumak bunlar deniz manzaralı yerlerde harika.

0|0
    0|0
  • deniz olmadan yaşayamam ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...