''Ailene kendimi sevdirmek zorunda değilim'' dedi!

dile kolay tam 4 yıl birlikte olan teyzem ve sevgilisi. teyzemin ailesi bu cocuğu istemiyor. içkisi var diye. fakat teyzem napsın garibim çok seviyor. bırakamıyor. bu konu açıldığında hemen kavga ediyorlar

çocuk '' yeter artık ben kendimi ailene zorla sevdircek değilim demez mi ? '' bu ne demek ya böyle ?

kolay yönden kaçma peşindemi artık sevmiyomu teyzemi yni :(

teyzemi bir keresinde aldattı ve teyzem sırf seviyor diye affetti bir şans daha verdi :( bütün zorluklara göğüs gercek ve yürekli biri teyzem . fakat bu gerizekalının böyle davranması karşılığında teyzem napsın sizce ?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kısa yol mu?4yılda sevmemişlerse doğru diyor,sevsinler veya sevmesinler kimin umurunda? Bu konuda doğru söylemiş çocuk.bunun kaçmakla ilgisi yok.birazda teyzenin ailesi zorlasın kendilerini.

İçki konusunda kimseye laf dusmez.icer içmez kime ne.içip ona buna salça olmuyor ya da kendini kaybedip değişmiyorsa bu onu ve teyzenin ilgilendirir.

Aldatmak konusuna gelince.adam kesinlikle haksız.aldatmanın bahanesi olmaz.teyzen affettiyse onun bileceği iştir tabi.kimseye laf dusmez.

Tüm bunların kolayca kaçmakla uzaktan yakından alakası yok. Aileler kostek olmasın yeter. nte son olarak teyzen ile sevgilisi arasında yaşadıkları,senin birine hakaret etmeni doğru birşey yapmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• adam haklı beyler

0|0
    0|0
  • hemen qerızekalı dıe hıtam etmek kolay dımı.. ama onun ıc dunyasını bılmıosun ve bılmıoruz.. oyuzden böyle aqır hıtamlarda bulunman hos deqıl.. nekadar mutlu qorunselerde belkı kendı aralarında problem var.. ya da aılesının ıstememesı ona koymustur o yuzden böyle qerı adım atmıstır.. ınsanlara on yarqılı yaklasmak kolay onun kendı ıc dunyasını bılmeden dımı ?

0|0
    0|0
    • boncukcum tamam iyi diyosun güzel diyosunda kısa yoldan kaçma peşinde.

• kısa yonden kacma pesınde deqıl.. yazdıqın qıbı 4 yıllık bı beraberlık var tamam ufak tefek hatalar olabılır.. ama teyzenın aılesının bu sekılde davranması bıkere olayı kestırıp atmıs.. bu ılıskı evlılıkle bıle sonuclansa aıleler arası kırqınlık olur bu sefer teyzenı kaybetmek zorunda kalırsın.. cunku o adam babasının evıne adım atmaz..

• kimse kimseye kendini sevdirmek zorunda degil! teyzende eger bir berduşlugu varsa çocugun onu sevmek sorunda degil, balık baştan kokar, agzıyla içen ama bunu yanında eşini çocuklarıonı seven sayan çok adam var, ama bide bunun götüyle içen versiyonu var, 4 senede tanıma şansı olmuştur eger götüyle içen biriyse dayak şiddet ve mutsuzluk kaçınılmaz,

0|0
    0|0
  • Ya lütven üzme kendini bebişim :((88

0|1
    0|0
  • Zorunda değil.. Herkes bir anadan doğma bir babadan olma.. Sadece kız diye bir tarafı hep memnun etmek zorunda değil kimse..

0|0
    0|0
  • sevdirmek zorunda diiil teyzen öyle kabul ediyosa eder değişmek zorunda diil

0|0
    0|0
  • adam haklı ://

0|0
    0|0
  • Teyzen senin kadar takmıyordur bu mevzuyu bir sakin ol hgfjhgfjhgf

0|0
    0|0
  • Olaylar olaylar.

0|0
    0|0
  • teyzeni bisiklet yapmış bu eleman,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ailesi istemediği halde teyzen o adamlar beraberse sorun çıkacağını da biliyor demektir

ayrıca aldatıldıktan sonra çok seviyorum ama diyerek affetmeyi doğru bulmuyorum

bir kere yapan yine yapar, eğer teyzene değer verseydi zaten onu aldatmazdı

sevdiği insanın ailesine saygı gösterir insan, ve sırf sevdiği arada kalmasın diye de haline hareketlerine dikkat eder biraz

ama umrunda değil çünkü ne olursa olsun teyzen ondan vazgeçmiyor tabi ki o da rahat davranacak böyle

0|0
    0|0
    • sana katılıyorum çok haklısın

• adamlar değil adamla olacaktı elim sürçmüş pardon.

ve ekleme : zorla olacak şey değil bunlar, tabi ki zorla sevdiremez kendini o elinden geleni yapar olmuyorsa olmaz ama adamın teyzene de değer verdiğini sanmıyorum

ayrıca ailenin de kızlarının istek ve seçimlerine saygı göstermeleri lazım biraz

• dogru demis tebrik ediyorum damat adayini.

0|1
    2|0
  • ama doğru . zorla güzellik olmaz ne demek kabul etmemek . beni de istemeseler bende çeker giderim . bu kolaya kaçmak değil. teyzenin ailesinin yaptığı saygısızlığı konuşmak gerek burda .teyzen bir birey ve kararını vermiş . ona saygı duymaları lazım .

0|0
    0|0
  • doğru demiş zorunda değil

0|0
    0|0
    • nasıl haklı :( en azından insan sevdiği için savaşmazmı

• sevdiği için olmalı ailesi için değil aile sevmek zorunda değil ya da o kişinin o aileyi bence çok haklı ailesi kim ki kişi hakkında yorum yapıyor içkisi varmış bıdı bıdı herkes sütten çıkma ak kaşık ail karışmasın ailesini karıştırtmasın o zaman

• bence daha anlayisli olabilirdi cocuk sonusta her iki tarafi kirmadan; soyleme sekli kotu bence...

0|0
    0|0
    • aynen bende ona kızdım zaten

• birde cocuk teyzenin onu herseye ramen seviceni anlamis cunku herkes aldatmayi affetmez; oda sevgisini koz olarak kulaniyor...

• adam haklı kanka

0|0
    0|0
Yükleniyor...