Galatasaray kulübü Rodrıguez'den kendisine kulüp bulmasını istedi. Sizce takımdan ayrılmalı mı?

Yönetimden, bir türlü isteneni veremeyen Jose Rodriguez'in menajerine haber gönderildi. İspanyol futbolcudan, kendisine yeni bir kulüp bulması isteniyor.
Hakan Balta ve Sneijder'da sakat. Galatasaray'ın Lig'deki durumu nasıl sonuçlanır sizce

0|3
3|33

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Melo'dan sonra toparlanamadık. Bu sezon daha kötü ne olabilir diye bakıyorum. Teknik adam o kadar çok değişiyor ki bence normal de bu durum. Tabi değiştirilme sebepleri haklı ya da haksız diyemem fakat bir sonraki sezon düzeleceğini umuyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Gönderilmesi uygun. Çünkü bu sezonu gözden çıkarttılar. Hatta gelecek sezonu da çıkartmaları lazım. Bu sene finale çıkmaları halinde UEFA yı garantileyip cezalarını çekerler. Bence schneider de dahil maliyetli tüm futbolcuları satması lazım. Aksi halde borçtan kurtulamazlar. Boş geçireceği bir sezon için maliyeti az genç futbolcular alması lazım.

1|0
    0|0
  • büyük umutlarla alınan bir oyuncu
    ama oynatmazsan oyuncudan verim alamazsın
    bir maçta kötü oynayınca oyuncunun biletini kesen teknik ekibin aklında sorun olabilir
    dünyanın en iyi oyuncuları her maçta süpermi oynuyor yani?
    Futbolu yönetmeyi bilmeyen insanların takımda yönetici olmasının sonuclarını görüyoruz..

1|0
    0|0
  • Terörist Turkey yazan şahsiyet yoksunu insanı şu an tutmak bile saçma. Takıma 5 kuruşluk faydası yok ama dili çok uzun

1|0
    0|0
  • Bana da teklif geldi ama ben oynamam dedim geri çevirdim.. Piyasada ne kadar defolu varsa aldılar lanet olsun.

1|0
    0|0
  • Hey gidi hey, sene başında biz 'Rodriguez kim mk, Melo'nun yerine oyuncu niye almıyolar' derken 'Ama Real Madrid altyapısndan, görürsünüz bak o herif Avrupa'nın genç yıldızlarından' diye kendini avutan galatasaraylılar vardı.

1|0
    0|0
  • Yeterince şans verilmedi bu bir gerçek ama Galatasarayın oyun sistemi için aranan oyuncu değil yani şöyle söylim ön libero için yumuşak bir oyuncu diyebilirim gönderilebilir.

1|0
    0|0
  • Bizim lige uygun bir futbolcu değil... O adam klas, sakin, yumuşak futbola alışkın bir futbolcu... Bizim ligde ölümüne dalıyorlar, Galatasaray'da oynayamaması gayet notmal...

1|0
    0|0
  • sondan yedinci bitirir

1|0
    0|0
  • Bu sene gsden bir halt olmaz gsliyim ama ligte kalalım kafi diyorum güvenmiyorum

1|0
    0|0
  • Kötü sonuçlanır sis

1|0
    0|0
  • Real Madrid bu adamı bize kilitlemek için özel bir maçda düzenleyip yöneticileri pohpohladı. Maçada çok asılmadılar Rodrigez top oynuyo gibi görünsün diye. Bizim aciz yönetim bu oyunu da yuttu herzamanki gibi.

1|0
    0|0
  • İç sesini dinlesin bence :)

1|0
    0|0
  • terörist turkey yazan şahıs bunu yazarken şutlanmalıydı

1|1
    0|0
  • Çok kötü durumdayız şu an. Liseliler gidip Cem uzan gibi adamlar gelmeli başa yoksa sonumuz hüsran

1|0
    0|0
  • Ayrılmalı

1|0
    0|0
  • evet.

1|0
    0|0
  • bir zahmet ayrılsın o ve diğerleri

1|0
    0|0
    • Hamit Altıntop, Sabri'de takımdan ayrılacak. Yönetim takımda olmalarını istemiyormuş.

• İnşallah, Öyle cok istiyorumki

• aslında ayakları baya iyi ama siz bilal gibi adamda bile verim alamadınız

1|0
    0|0
  • evet gitsin

1|0
    0|0
  • Bu sene Galatasaray yalan oldu matmazel bir cacık olmaz

1|0
    0|0
  • Alt yapıda Rodriguezden iyi futbolcular var zaten gitsin

1|0
    0|0
  • Gs dan bu sene bir cacık olmaz melo takimi ayakta tutan isimlerdendi yerini doldurmadan gönderdiler. Burak yılmaz biseyler yapıyordu adami gönderdiler. Bir oyuncuyu satiyosaniz alternatifiniz iyi olmali yeri dolmali bizim yonetim cok boktan

1|0
    0|0
  • bencede ayrılamlı

1|0
    0|0
  • Arkasına bakmadan gidebilir

1|0
    0|0
  • Ayrılmalı oynayş tarzı olarak bize uygun değil

1|0
    0|0
  • Ben mi yanlis görüyorum bayan arkadas futbol yorumu hatta bilgi bile vermis.

1|0
    0|0
    • Yanlış görmüyorsun. Futbol ilgimi çekiyor, ondan dolayi arada böyle sorular sormayı seviyorum 😊

• Çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin için, spor yazarlığıyla ilgilendiğim için birseyler araştırmayı çok seviyorum 😊😊

• Kariyerinizde basarilar dilerim. umarim benimde eşim sizin gibi futbol sevgisi olur birlikte maca gideriz pes oynariz fifa oynariz ☺

• Gondersinler o tarik umut emre bilal snaider semih takimi temizlemeleri lazim

1|0
    0|0
  • Tek tekime ile evet

1|0
    0|0
  • Gitmeli.

1|0
    0|0
  • Rodriguezin elden çıkarılması kesinlikle hata. 21 yaşındaki çocuk arada sırada oynatılınca istenileni vermediğinde de ıslıklanması ve gönderilmesi ne kadar da kolay. Pas hatası yapıyor ama çalım kabiliyeti yüksek bir futbolcu. Yönetim zaten beceriksiz bir kerede genç futbolcusunun yanında dursun (lanet ismi andık ama olsun). Anca yatıp para kazanan hamite çalışsınlar. Ne diyelim rodriguez yeni gittiği kulubunde patlar bizde izleriz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 2

• hayırlısı olsun. bence de gitsin.

1|0
    0|0
  • Ayrılsın

1|0
    0|0
Yükleniyor...