Sizce fitness yararlı bir spor dalı mi?

sizce fitness yararlı bir spor dalı kimi bilim insanları kendi ağırlığın haricindeki böyle hareketsiz yapılan ağırlıkların ileride büyük sıkıntılara yol açacağını söylüyor siz ne dusunuyorsunuz

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• yararlıdır

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness en sağlıklı spor branşlarından biridir ileri de herhangi bir soruna yol açmaz bilimsel olarak kanıtı yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 12

• Hocam söyleyenler açık ve net bilgisiz insanlar. Yaşın ilerlemesiyle birlikte kemik dokusunda zayıflamalar görülür. Güçlü bağ ve kas dokusu yok ise yaşlılıkta insan sıkıntı çekmeye başlar. Ağırlık sporu yapanlarda kas bağ dokusu güçlü olduğu için kemiklere destek olur. Metabolizma aktifliği yüksektir.
    Not: yanlış yapıyorsa joking bile zararlı hocam. doğru yapıldığını kast ederek yazdım ☺️

0|0
    0|0
  • spor yapmak ve sosyal olmak açısından iyi bir fırsat diyebiliriz. aksi taktirde boşa zaman kaybı olarak yorumlanabilir...

0|1
    0|0
  • Fitness olması gerekendir. Manken fiziği dediğimiz fizik fit bir vucud yani. Senin dediğin bodybuilding. Kendi ağırlından fazla kası olanlar vucudu inşa etmek bildiğin hayvan gibi gövde filan. Adamlar yıllarını veriyor ama ben fitnessden dönmem. Gerek yok öyle hayvansı olmaya

0|0
    0|0
  • Yararlı

0|1
    0|0
  • hayır tabiki de vücut için faydalı bir şey yapmak istiyorsan sigara içmen lazım ve de alkol esrar bunlar endorfin hormonu sargılar , fitnıs ne zikim sargılamış

0|0
    0|0
  • olabilir

0|1
    0|0
  • Yapiyorum. Bana mutluluk kaynağı saglikli olma kaynağı... Bir zararini görmedim. Tavsiye ederim kardeşim ilk baslarda çok zor gelir ama pes etme

0|0
    0|0
  • ronnie coleman geldi aklıma ya :D fitness iyidir powerlifting de o eklem sıkıntıları olabilir

0|0
    0|0
  • Daha kendi ağırlını bile kaldıramıyor insanlar düzgün formda yapılan egzersizlerin zararı yok

0|0
    0|0
  • Kim soyluyor onu dosttum ya ahahah :D

0|0
    0|0
  • Sağlikli degil cidden kalbimin zorlandigini hissedebiliyorum bazen ama dis gorunusu saglamlasitrdiği yapiyoruz profesyonel degil tabi amator haftada 3 gun 1 saat sikinti olmaz heralde

0|1
    0|0
  • Yillardan beri yapiyorum evet yararli

0|1
    0|0
Yükleniyor...