Kas yorgunluğuna ne iyi gelir?

Hamlama ağrısı değil direk kas yorgunluğu.

1 günlük dinlenmeye rağmen kaslar spora başlayınca bittik biz aman aman diye sızlıyorlar var mı bir hal çaresi

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar kasların onarılmasını ve yapılandırılmasıni sağlayan yapıtaşları proteinlerdir antreman sonrası ve gün içerisinde kilonuzun x2 çarpımı ile elde edilen sonuc kadar protein alırsanız kas ağrısı yaşamazsınız. Ayrıca antremandan 2 saat önce kaliteli yani glisemik indeksi düşük karbonhidrat alırsaniz antremanınız daha enerjili daha verimli olacaktır sağlıcakla kalın.

0|1
    0|0
    • Pek düzenli beslenene biri değilim ve günlük protein ihtiyacını okadar fazla sağlıyamam diye düşünüyorum.

• Bol bol lor peyniri ye o zaman kardesim %80 whey %20 casein proteindir protein oranida yuksektir fiyatida cok uygundur.

• Teşekkürler kendimde biraz araştırdım ama genede 2 katına çıkaramadım günlük yaklaşık 600 ml gibi bir süt tüketimi ve bunun yanında sabahları 2 yumurta ve peynir yemeye başladım ama genede 90 gram kadar proteine ulaşabildim. Spordan sonra normalde yoğurt yiyordum ama araştırmalarımda gördüğüm kadarıyla whey protein alımı spor sonrası için çok daha iyi oluyormuş onun için teşekkür ederim tavsiyelerin için.

Kızlar Ne Diyor 5

• Uyku

0|1
    0|0
  • Kas gevsetici ic.

0|1
    0|0
  • eczanede kas gevşetici var diye biliyorum yeni çıktı ve sıcak su torbası tut

0|1
    0|0
  • sut ic

0|1
    0|0
  • dinlenmek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• C vitamini yenilenme hızını arttırır.1000 mg C vitamini alırsan daha iyi hissedersin.

0|1
    0|0
  • Hamam da terlemek

0|1
    0|0
  • Her spordan sonra zaten kaslar agrir normaldir. Sadece yaptikca o agriya alisiyorsun

0|1
    0|0
  • Spor yapmaya devam et. Geçecektir. Ayrıca ılık bir duş da tesir edebilir.

0|1
    0|0
  • Tabi ki güncel soru listemiz.

0|1
    0|0
  • kas gevşetici kremler var dostum sür onlardan fazla yormamaya çalış kendini ve muz yoğur süt ve porteinli şeyler tüket ki kas bakımı olsun vüducunda muz enerji verir hem

0|1
    0|0
  • Twkrardan spor yap gever

0|1
    0|0
  • Fazla uyku artı portakal suyu

0|1
    0|0
  • Magnezyum ve çinko yüklemesi yap kendine

0|1
    0|0
  • Protein ye ve uyu dinlen

0|1
    0|0
  • Bengay krem var onu kullanabilirsin ya da viks krem işini görür test ettim onayladım şahsen

0|1
    0|0
  • Glutamine

0|1
    0|0
Yükleniyor...