Yok böyle bir evlenme teklifi ya :D

bi arkadaşım var bir çocuktan çok hoşlanıyordu hatta ona aşıktı diyebilirim birbirlerine bunlar 1 seneden beri açılamadılar çocukta aşıktı ona belliydi sonra bir akşam arkadaşımın evinin kapısı çalmış bir bakmış çocuk anasını babasını çikolata çiçeğini alıp istemeye gelmiş oha dedim ya öyle evlenme teklifi ilk defa duydum ama bence çok güzel bir şey ne o öyle önünde diz çökmeler tek taş çıkarmalar falan kul kulun önünde diz çöker mi ya :D valla helal olsun dedim çocuğa daha sevgili olmadan direkt ana babasıyla gelmiş hiç şahit oldunuz mu böyle bir şeye

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• En güzelini yapmıs tekliften cok cıkma dönemini es gecmiş en iyisini yapmıs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Benim de "kul kulun önünde diz çöker mi" demen hoşuma gitti.

0|0
    0|0
    • öyle ama saçma geliyor bana tamam kadın kutsaldır anadır başa tac edilmelidir ama sonuçta oda bir kuldur yani

• Çok güzel bir düşünce.

• bende ole yapıcam evını bılıyorum en azından :)

0|0
    0|0
  • Sonuç ne olmuş sen ondan haber ver ? :D

0|0
    0|0
    • önce bir sorup soruşturalım demişler bugün aldığım habere göre kızı vermişler haftaya söz var

• :D hayırlı ugurlu olsun ne diyelim

• Şahit olmadım. Olmakta istemem. Diz çökeni dövebilirim abisi.

0|0
    0|0
  • valla ben de böyle bişey yapacam çok hoşuma gitti

0|0
    0|0
  • o nasıl bir modeldir baskın gibi sdlkfsdsdf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Güzel mi bu şimdi :)))

0|0
    0|0
    • evet bir gün benimle evlenmeye cesaret edecek baba yiğit biri olursa hayatımda böyle evlenme teklifi etmesini çok isterim mesela :)

• Ben istemem ya o ne öyle habersiz falan müsait myiiz değilmiyiz babamın psikolojisi uygun mu :)

• ha o var tabi en azından 2 saat öncesinden haber ver dimi :P telaştan unutmuştur enişte bey

• cevap olumluysa hoş da, olumsuzsa emrivaki olur.

0|0
    0|0
    • kabul etmişler ama çocuk her ihtimale hazırlıklı olarak gelmiştir. hoş bir kızı 1000 kişi ister 1 kişi alır emrivaki olmaz bence

• :))) farklı gerçekten ama ben istermiydim bilemedim.

0|0
    0|0
  • :D of cok fena hosuma gitti.

0|0
    0|0
  • Böyle birşeyi istemem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...