Sızce nasıl ? :)))))

2.5 yıllık bir ilişkim var .. çok güzel iliskim ablası annesı çok iyiler halaları teyzelerı maşallah beni hepsi tanıyor bir sıkıntımız yok şükür :) hepsınden önemlısı sevgılım ıcınde allah korkusu olan temiz bir insan beni çok seviyor kendisi Şu an askerde şırnakta :) kargo yolladım bugün ona zorda olsa canının neler ıstedıgını soylettim kargonun içinde .. nutella sucuk süt tozu kahve şeker sakız ve ton balığı vardı :) en sevdiği şeyler bunlar ve canı ıstıyormus :) o söylemedı kendım bir hediye hazırladım ona güzel bir kutunun içine traş seti aldım hazırladım koydum ıcınde losyon tras sonrası kremı köpüğü bide cok guzel kokulu deodorant aldım hepsını paketlettım güzel de bir kırmızı kutu aldım koydum sızce nasıl iyi yapmış mıyım sever mi :)

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• imrendim dogrusu Allah banada boyle bir iliski yasatsin cok dusunceli davranmissin Allah ayirmasin 41 kere masallah :)

1|0
    0|0
    • cok tesekkur ederım canım :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Helal olsun valla..Adamsın adam demek olmuyor olsa öyle derdim

0|0
    0|0
    • :)) tesekkur ederım ınsallah begenır

• benimde böyle sevgilim olsundu hiç bir kıza bakmazdım şerefsizim :)

0|0
    0|0
  • askerdeki sevgiliye bunları yaptıysan cansın. ama nizamiyede arkadaşı yoksa ona ulaşmayabilir.

0|0
    0|0
  • düşünceli davranmışsın, çok güzel. ama daha özel şeyler de göndermeye çalış.

0|0
    0|0
    • mesela ne gibi :)

• ne dıyorsun sen sacmalama allahaskına ya

• ne bağırıyosun ki hemen ?

• o kutu, hazırladığın gibi mi ulaşır ona bundan emin değilim işte. :)

0|0
    0|0
    • neden herkes böyle diyor sordum adamlara kargodakılere içini kontrol ettiler güzelce paketlediler sıkı sıkı gider dediler

• :( hımmm tüh

• üzülme seven insan, sevgilini ara söyle komutanlarına söylesin böyle böyle paket gelecek sevgilimden diye. o zaman komutanları sakıncalı bişey olarak görmezler.

• iyi iyi akıllı kızsın sen

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın ama yiyecekler ona ulaşmayabilir :):)

0|0
    0|0
    • neden sordum gider dediler

• kısmet artık ne yapalım ona yapacak birşey yok

• üzülme yukarıda yazdığım notu oku :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Sevgi pitirciği.

0|0
    0|0
  • çok tatlısın yaaaa :D

0|0
    0|0
    • allahallaaa :)))))))))))

• çok iyi biliyor benden daha çok diyebilirim o konuda sıkıntı yok onun bana yaptıklarımın yanında inan bu hiç birşey öyle diyim :)

• maşallah kız bana da dua et umarım benimde o şekilde olur :(

• oyyyyy Allah ayırmasınn bebeğimmmmm

0|0
    0|0
    • :)))) inş canım aminnnnnnnnnn

• off bence baylır ne güzel keşke benimde öyle bir ilşkm olsaydı

0|0
    0|0
    • ne yani sana traş takımı gönderen bir sevgilin mi olsun istersin. :)

• tras takımına mı takıldın sen bılmem farkındamısın ama orada hergün tras oluyorlar ve yüzün sürekli tahris oluyor :) ama sen ne anlarsın ki o yazıda oraya takılmıssın en güzel şeye kapalı bir penceren bakmıssın yazık :)

• hyr ben erkk akDŞN ÖZLKLERNDEN BAHSDMŞ YA ONDN ŞEY ETTMM

• 41 kere masallah:)

0|0
    0|0
    • coooooook tsk ederımmm canım benim :)

• herkese senden lazım valla cok iyi etmişssin değerini biliyormu bari :D

0|0
    0|0
    • :)))))) hemde çok fazla gözümün içine bakıyor resmen bugün bir uyandım 4 mesaj telefonda ve orada telefon sadece dağın bir tepesınde çekiyor . gece arayacagm demıstı ben uyumusum mesajlar aynı şu şekil canım ? canımmmmmm ? 2 mesaj oldu 3. mesaj iyi geceler sevgililerin en güzeli en tatlısı seni çok özledim seni çok çok seviyorum bunuda unutma tamam mı askımm yazmıs 4. mesaj şimdi bu mesajları sabah göreceksın o yüzden de günaydın yazmak lazım tabi günaydn kar tanem çok öpüyorum buda son :)))))

• hmm allah daimini erdersin :)

• :) çok iyi yapmışsın :) aklımda bulunsun bnde yaparım :)

0|0
    0|0
  • Kıskandım. sever

0|0
    0|0
  • süper.. umarım oldugu gibi eline ulaşır..

0|0
    0|0
Yükleniyor...