Halkın takımına bu bilet fiyatı nedir ! ?

Halkın takımına bu bilet fiyatı nedir ! ? Beşiktaş taraftarı Vodafone arenanın açılmasına sevinirken bu bilet fiyatları ile şaşırmış durumda..

Beşiktaş yönetimi 3 maçlık kombine bilet adı altında böyle bir ücret anlayışı içerisine girmişler. Her röpörtajında Sayın Fikret orman halkın takımı halkın takımı ile değinmeyi biliyordu iyi hoş peki halkın takımına bu bilet fiyatı nedir? Üç senedir Atatürk Olimpiyat stadı başakşehir osmanlı konya demeden gerek iç saha maçları olsun gerek deplasman maçları olsun Ailesini karısını kızını bırakıp deplasmana giden vefakar halkın takımının taraftarına bu bilet fiyatı nedir ! ?

Nasıl oluyorda Halk takımı dedikten sonra böyle bir bilet anlayışı içine giriyorlar asgari ücret ile geçinen taraftar nasıl gitsin açılış maçına Soruyorum?

Şunu unutmayın efendiler BEŞİKTAŞ Parası yetenlerin değil HAKKI YETENLERİN Takımıdır !

Güncellemeler:
Tepki bilet fiyatına değibunun 3 maçla zorunlu tutulmasına. Maç maç satılsada aynı gelir 3 maçta satılsada aynı gelir !

1|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• ben bekliyordum şahsen böyle bir şey o kadar stat yaptık acısını çıkarmalıyız diyorlar Şampiyon olalım Beşiktaşımız kazansın biz yaparız her şeyi

0|1
    0|0
    • Zaten bu kulüp loca vip kombine satışı sponsorlar dahilinde kasaya iyi para koydu 30 bin kombine bilet satıldı..

Benim isyanım Beşiktaş işçi sınıfının takımıdır deyip televizyonda şov yapanlaradır! bu bilet anlayışına sonuna kadar karşı çıkacağım

• haklısın bir şey demedim -_-

En İyi Erkek Görüşü

• stat yapıldı onun parası çıkması lazım

0|1
    0|0
    • hocam zaten loca sponsor kombine vs vs kulübe yükle para girdi normal bir fiyat çıksaydı gene tonla para girecekti fakat bu sistem saçmalığın daniskası

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Stadın yeni olmasını fırsat bilip kazanmak istediler. Ne okursa olsun o stadın dolacağını biliyorlar. Geliri az insanları göz ardı etmemeleri lazım. Önümüzdeki sezondan itibaren düzeleceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • sen şampiyonluk iste yıldız oyuncu iste sonra bilet fiyatına yakın. yok öyle kardeş. ya anadolu takımı tutacaksn ucuz biletle maç izleyecksn ya da bu:)

0|1
    0|0
    • Televizyonda şov yapıp Beşiktaş taraftarı işçi sınıfı deyip böyle bilet fıyatı ile taraftarın karşısına çıkamazsın arkadaş yok öyle yağma biz ucuz bilet istemiyoruz bu kadar fahiş bilet fiyatı İ-S-T-E-M-İ-Y-O-R-U-Z

• kardeşim benim sana anlattığım olay 3 maçlık dayatma ile ilgili bu ülkede asgari ücret ile geçinen milyonlarca vatandaş var adamın cebinde parası yoktur sadece açılış birinci maça gelecektir ikinci üçüncü maça gidemeyecektir fakat yönetim zoraki dayatma bu satışları yapıyor

• fakir taraftar kimin umurunda ki. o adam trtden özetleri izleyip yatsın diyorlardır eminm

• Maalesef biz artık halk takımı değilmişiz bir saray takımıymışız. Yani Reza büyük Beşiktaşlı ama biz değiliz. Çok yanlış bir yola giriyorlar. Durduk yere kulüpte büyük yankılar uyandıracak açıklamalar yapıyorlar her gün.

0|0
    0|0
  • Çüş o paraya ben 3 ay kumar oynarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...