Ciddiye alınmıyorum, insanların saygısını kazanamıyorum!

Başlıktada gördüğünüz gibi ciddiye alınmıyorum konuşurken sözüm kesiliyor sadece bir kişi yapsa sorun ondadır diyeceğim ama herkes bunu yapıyor.Dalga geçilecek bir tipim yok çok yakışıklı sayılmam ama güzel bir yüzüm vardır fiziğim çok iyidir omuzlarım geniştir ama insanların saygısını kazanamıyorum kendimi doğru ifade edemiyorum espiri yapamıyorum kızlar bana salak gözüyle bakıyor ki senenin başında peşimden koşturuyorlardı nerde hata yaptım bilmiyorum ama çok kötüyüm lütfen yardım edin çok bir şey istemiyorum sadece insanlar beni dinlesin saygı duysun istiyorum

Güncellemeler:
Kızlara bir şey sorduğumda sanane cevabını alıyorum konuşmam dinlenmediği için bağırmak zorunda kalıyorum ve salak durumuna düşüyorum vs vs

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• kendini olduğun gibi göster kendin ol . kimseyi taklit etme sen bir bireysin ve diğer erkekler gibi olmak zorunda değilsin. tipe saygı duyulmaz çok saçma tipinle ne alakası var. özgüven eksikliği var sende . mesela düşün hayatında en iyi yapabileceğin ya da yeteneğin hangi yönde onu ortaya çıkar seni yansıtacak sadece bir alanda başarılı olursan o seni saygın biri haline getirebilir. siyasetten anlıyorsan siyasi takıl ama özenti olma ne bileyim lan bul işte basit düşünme sırf millet saygı duysun diye değil kendine olan saygın gelsin diye ;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Zaten birileri karsıdakıne tipinden dolayı saygı duyuyosa sıc-ayım ben o işe.

Ağrlgını koy. biri yaptgı zaman onu boz at . daha sonra dgerlrnın bunu yapablcgnı sanmıyorm

2|0
    0|0
    • Kavgamı çıkarayım bozmak derken

• Bir tartışma ortamında kavga çıkmak üzereyken korkuyorlar benden sohbete gelince nasıl eziyolar onu anlamıyorum

• Belkide etrafındakıler senın ıcın dogru kısıler dgil.

• Sana saygı duyulmasını sadece sen sağlayabilirsin, karsındakiyle ilgili bir şey değil bence.

Sen kendine saygı duyar ve bunu yürekten hissedersen, karsındakinin de değişimini görebilirsin.

0|0
    0|0
  • takma onların terbiyesizliği. sözünü kestiklerinde veya baktın ki takmıyor kimse seni kalk git o mekandan ya da kısasa kısas yap. öyle tepkini belli edebilrsn bnce.

0|0
    0|0
    • Gidersem gittiğimle kalırım.Gittiğim zaman nereye gidiyosun demelerini istiyorum

• valla ne desem bilemedim. ama bu durumdan rahatsız olduğunu belli etmelisin kesinlikle.

• saygısız olmaları senin sorunun diil. önemseme. sende onları dinleme

1|0
    0|0
  • Belkide çok boş konuşuyorsundur.

Tiple alakalı olduğunu sanmıyorum.

0|1
    0|1
    • Boş konuşuyorum ama çaresizlikten zaten bahsettiğim gibi tipimde sorun yok şöyle söyleyeyim sınıfın en popüler çocuğu benim fiziğime sahip olsa 2 kat daha popüler olurdu

• O zaman konuşma bence. Boş konuşmaktan daha iyidir. Hem itici gelirsin böyle.

Erkekler Ne Diyor 9

• çok fazla lüzumsuz konuşma bilmiyorum sorun bu da olabilir :) bir tanıdığım vardı sürekli konudan konuya atlardı filan. biz bişey söyleriz tamamen farklı bir konuya götüren cevap verir ve susmak bilmez :) konuşma sırası bize gelene kadar çok şey anlatırdı. alakasız konudan konuya atlama. insanları dinlemesini bil ve kendini açıkça ifade et :) iyi bir konuşmacı olmak için önce karşındakini iyi dinlemek anlamak gerek.

0|0
    0|0
  • Kardesim oncelikle sana karsi durust olacagim. Genel cevaplar bos konusma vs vs ancak ne var ki senin sorunun detayida cok bos. Nasil mi gel bir gozden gecirelim."İlk zamanlar butun kizlar pesimden kosardi, Dalga gecilecek bir tipim yok ve Genis omuzlarim var" demissin evet haklisin aslinda ilk zamanlar yani ilk gorunuste digerlerine karsi ustunluk kurman icin yeterli fakat sonrasi senin icin kabusa donusmesinin sebebi su ki; yanlis dusunceler icindesin en azindan kendim icin soyleyebilirim ki ben hickimseye genis omuzlari var ve yakisikli diye saygi gostermem bunlar ancak ve ancak ona duydugum sayginin birde ekstadan artmasini saglar belki ama %5 i bile gecmez bu katki anlatabiliyor muyum, sakin genis omuzladin var diye kucuk dusemeyecegini, bos konussanda insanlarin sana saygi duyacahini sanma cunku arkadasim genislik vucutta onemli degil beyinde onemlidir.(Telefondan yazdigim icin imla kurallarini hosgorun :)

0|0
    0|0
  • Tiple alakası yok. Ayrıca sen insanlara saygı duyarsan onlar da sana saygı duyar bu birincisi. İkincisi ise çok konuşana değil, çok dinleyene saygı duyulur. Son olarak ise yine de sana değer vermeyen, saygı duymayan insanlara kendini kabul ettirmeye çalışma. Sana değer veren insanlarla arkadaşlık etmelisin...

0|0
    1|0
    • Ben herkesin konuşmasını dinlerim saygı duyarım buna rağmen bana bunlar yapılıyorsa sen o kuralı bir daha gözden geçir derim

• Önce düşün, sonra konuş. Ağzından çıkan söz ciddiye alınmıyorsa Brad Pitt olsan yine bakmazlar...

0|0
    0|0
  • daha fazla kitap oku

2|0
    0|0
    • Kitap okumanın tabiki yararı olurda benim sorunuma katkısı nedir açar mısın biraz ?

• orasını sen düşün.

• sen her zaman konuşma. sadedce bişi sorulduğunda konuş. ve seni ilgilendiren konularda kısa konuş ki değerin bilinsin.

0|0
    0|0
    • Ben biraz popüler olmak istiyorum senin dediğin gibi olursa sıradan bir insan olurum tabiki şuanki durumumdan iyi ama ben hep parmakla gösterilen kişi olmak istiyorum

• bunun için elinde bir mahaet olmalı. birşeyle uğraşıyor olman lazım. spor ya da çizimlerle ya da bu gibi işler.

• Tiple alakalı değil zaten bu durum.

Ağzın laf yapmıyodur açtığın konu beğenilmiyodur vs vs.

1|0
    0|0
    • aynen öyle konu bulmada sıkıntım var vücudumun 4 te 3 ü su geri kalanı saçmalık :)

• Önerilerin çok güzel ama bunlar yeni bir başlangıç için yeni bir topluma girdiğimde baştan sıkı tutacam emin olabilirsin peki şuanda ne yapmalıyım insanların gözünden boş konuşan biriyim sabah beni gördüklerinde değiştiğimi hissetmelerini istiyorum

• Hımm..

Şöyle bir şey yap.

Ağırdan sat kendini herkesle içli dışlı olma.

Demek istediğim sen milletle muhabbet etme çabasına girme onlar senle muhabbet etme çabasına girsin.

Bırak o konu açtığında dinle onun konusu hakkında yorum yap sadece.

• het höt diyecen bu baskınlığı senin yapman gerekiyor özgüven , soğukkanlılık la alakalı birşey

0|0
    0|0
  • Salak salak konuşma, oturaklı ol. Aklına her geleni anlatma. Yüzgöz olma. Herkesle samimi olma

1|1
    0|0
    • Üstad bir kere samimi olduk diyelim geri dönüşü var mıdır ?

• çok zor ama karşındakini tersleyebilirsin. adam gibi cevap ver falan diyebilirsin. iki saniye adam ol de mesela. bu etkili yani.

Yükleniyor...