Kapat

Kilo vermeme yardımcı öneriler lazımm?

Arkadaşlar bu yıl üniversiteye yeni başladım istanbula geldiğimden beri 5 kilo aldım normalde 46 kiloydum boyum 1,60 46 kiloyken gayet sıkı bir vücudum vardı ama düzensiz yemek ve fazla fastfood yediğim için yağlı bir şekilde aldım o 5 kiloyu 2 ayda vücudumu nasıl sıkılaştırabilirim sadece spor tavsiyesi olmassa sevinirim çünkü düzenli spora başlıyorum nisanda içmem için herhangi bir öneriniz var mı ya da krem olur fark etmez sıkılaşmaya yardım edecek?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bol bol koşu bandını kullan spor salonu haricinde imkanın varsa koşu alanı vs kaldığın yerde varsa akşamları kullanabilirsin. Yiyecek olarak geceleri yemek yememen sürekli yeşillik yemen lazım ve son olarakda uyku düzenin çok önemli asla geç yatma vücudunu dinlendirmen için bu çok önemli.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• özel konusmak istersen mesaj at suanda kendi capımda öğrenci kitlesi yaptım. Bende bu aşamalardan gectım obeziteden cıktım Şu an kas yapma aşamasındayım yazında baklavalarımı cıkaracam. 1.5 ayda 15 kilo verdim. özelden mesaj at her gun seni telefonla ne yedıgını sorim ne yapman gerekeni söyleyim. osmaniyede bir arkadaşım var o da kız. kilosu baya var 85 di sanırım. 1 hafta icinde 1 beden inceldi ve kısa surede sonuc aldıgı icin baya mutlu Şu an .

0|0
    0|0
  • Squat yap sis

0|0
    0|0
  • Spora başla hemen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...