Arkadaşlar kas yapasım var

yağ yakıcı ve protein tozları isimleri verseniz...

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Yağ yakıcı olarak L-cartinite maddesi var bu madde tükettiğimiz besinlerde de var muhakkak ama iyi bir miktar alman için bu maddenin içinde bulunduğu yemekleri çok tüketmen lazım bu da her zaman mümkün olmuyor. Hem hap hem sıvı hali var. Ben Hardline marka 500 ml kullanıyorum spor esnasında hem çok terletiyor hemde enerji veriyor tadı da güzel ananaslı. Bunu kullanırken doktora danışmadım o yüzden sizde bir yan etki yapar mı bilemem ama kullanacaksınız eğer bol su için ve spordan sonra aromasız sade maden suyu tüketin. Ve son olaral 500 ml 'den fazla tüketmeyin bence. saygılar...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• her ilaç zarar verir mecbul kalmadıkça kullanılmamalı en iyisi ilaç destekli olmayan bir programla çalışmaktır. ilaç destekli spor yapanların ileriki yaşlarda yaşıtlarına göre daha fazla istenmeyen vücut bozuklukları ve rahatsızlıkları oluyor. Vücut geliştirme şampiyonalarına katılmıyorsan hiç değmez kendine çektireceklerine. sen bilirsin

2|0
    0|0
  • Tatlım yağ yakıcı kullanmıyorum ama protein tozu olarak har line bipro kullanıyorum. bunun çileklisi link %90 üstünde protein ihtiva ediyor mikemmel beğeniyorum.

1|0
    0|0
  • Bas tozu sonra ilerleyen yıllarda su balonu gibi şekilden şekle girsin etlerin mıngıl mıngıl.

1|0
    0|0
  • Kas yaparken, göz çıkarma :)

1|0
    0|0
    • :Dbaklavalarımı kendi emeğimle yaptım bacakları haplar sağlasın

• Zor olanı doğal yolla yapmışsın, en kolayını mı hapla yapacan. Bence onları da kendi alın terinle yap.

• Tozla yaparsan kalıcı olmaz yalancı olur. Ama koşu, mekik, bisiklet ve yüzme yaparsan bol bol o zaman doğal kas yaparsın.

1|0
    0|0
  • ben 2 sene kick box gttm 1.5 senede body gttm zaten kol kasm vs vardı baklava ve gogus icin 1 senedn fazla ugrastım aarkadaşım prote ın ve amino asit kullandı o 5 ayda ckardı bıraktık benım hepsı yerli yerinde onun karın yag bagladı hersey emege bkar

1|0
    0|0
  • kas senin neyine espri anlayışı olmayan insan

1|0
    0|0
  • bas ozaman winstrol masteron trenbolonu olsun bitsin .d

1|0
    0|0
  • kimyasal reaksiyon olmadıkca istesende yapamazsın zaten dogana aykırı

1|0
    0|0
  • musletech nitro tech alacagım 1 numaradır fıyat 140 liradır

1|0
    0|0
  • Yağ yakıcı ve protein tozları, spor salonun ılk adım atmayla kullanılacak seyler degıldır. Ozellıkle L- carnitine'nin vücuda zararı vardır. İlerleyen zamanlarda, önerilerde bulunabilirim.

1|0
    0|0
  • Yapma öyle bir saçmalık. Kadına yakışmıyor.

1|0
    0|0
    • yoo zamanında yaptım çokta güzel:D

• Erkek olarak söylüyoruz işte. Kadın dediğin hanım hanımcık olur. Ne o öyle erkek gibi evet mi?

• kullanma ya öyle şeyler git spor yap

1|0
    0|0
    • lan yapıyorum sporla kasmı oluyor

• kasli kadin pek hos olmaz ama siki etli kadin cok cekici geliyor bana :-)

1|0
    0|0
  • ilaca gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...