Kızlar bir erkekten hoşlandığınızı nasıl belli edersiniz? Çok önemli lütfen cevaplayın kızlar

kızlar sizden 2 yaş büyük bir erkekten hoşlandığınızı nasıl belli edersiniz? Onu her gördüğünüz bakmanız olabilir mi? Onunla çıkmak için neler yaparsınız?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• mesajlardagülücüklü konuşurum. onun yanında olmak istediğimi belli ederim. arada kıskançlıklar yaparım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Konusmuslugum olmayan samimi olmadigim biriyse surekli her karsilasmamizda ona bajarim uzun uzun bazen utanip bakamayadabilirim.samimi oldugum biriyse surekli yaninda olurum falan anlarsin zaten

0|0
    0|0
    • hm dediğin gibi oda bakıyor her karşılaşmada ama emin değilim ben sadece arkadaş olmak içinde olabilir mi bu bakışmalar?

• Arkadas olmak istese cekinmez gelir konusur.benim dusuncem bu kizida tanimadan bir sey diyemem :)

• gözlerine bakarım gülümserim

0|0
    0|0
  • onunla çıkmak için ortak arkadşlarımı çoğaltırdım :)

0|0
    0|0
  • benim sevdiğim kişiylede aramızda 2 kişi var bir de o senmissin ah ah nerde o günler pek tanısmıslıgımız yoksa gözlerinin içine içine bakarım ama seninde tepki vermen lazım...

0|0
    0|0
    • yoksa o senmisin :D yaşın kaç? bende tepki veriyorum bakıyorum

• ama çoğu kaçıyor bu bir gerçek bir de şu var küçüklükten itibaren kızlarımız çekingen el bebek büyütülmüş ve erkekler öyle değil rahat o erkek yapar denilerek büyümüsler bu durumda hangisi utanır tabiki kızlar ve karşıdakinden bekler ne kadar siz hayır deseniz de bu bir gerçek adımı erkek atmalı tabi hoşlanıyorsa ben yarın atıcam ama minicik ahdi hayırlısı :)

• iyi :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...