Arkadaşımın erkek arkadaşı

Merhaba, ben lise son öğrencisiym.Sınıfımda aşk meşk mevzuları var.Benim böyle bir sorunum olmadı :D çünkü sevgilimde yok buradan herkese gönderiyim :) laf aramızda.Mevzu şu.Sınıfımızdaki bir kız benimde arkadaşım.Erkek arkadaşı var.Ve sarmaş dolaş sürekli yan yana iyi hoş.Bize laf düşmez.Yanlış anlamayın.Bu anlatacaklarımı.Bu çocuk öküzün trene bakışı misali.Her dk izlio.Gözü üstümde n ayrılmıyo.ki bende bundan rahatsız olup çoğu kez bakmayıp, sınıftan çıkıyorum.Sınıfta herkes konuşuyor diyelim.Çocuk gözlerini dikip, sürekli izliyor.ben bir erkekle konuşuyorum mesela.dik dik bakıp,tuhaf hareketlere girio.[beni yanlış anlamayın] şu var çocuğun sevgilisi çocuğu bana bakarken dürtüo,çekiştirio hani. o misal.Ve kız bana imalı laflarda bulundu geçenlerde.Hafiften.Ne oluyor ne bitiyor.Anlamıyorum.Arkadaşımla kötü olmak istemem..

Güncellemeler:
arkadaşlar toplu yaziim.çünkü yanlış anlaşılmaya sebep oluyor sanırım.bana kendi arkadaşlarımda dedi.bunu.bakıp izlediğini hem insan bir şekilde farkeder.bunu.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• göremeyeceği bir yere otur, ya da o dönsün. ister istemez bakıyor insan

0|0
    0|0
    • zaten.öylede.bugün mesela.sınıfta benimde sevdiğm konuştuğm bir arakdaş vardı erkek.çık sınıftan vs diye dalga geçtim.çocukta çıktı sonradan felan.baktım.bu arkadaş.sevgilisini çekiştirio.dürtüo.bakmasın diye.bna doğru.nedir bilemem

• sevgilisi varmış işte. bir şey bekleme bnce .s .s

• beklemiyrum zaten.anlamadığm bunu niye yapıo yani

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç oralı bille olma baksın dursun. bu durumu arkdaşına uygun bir dille söyle ama yalnış bişey yapma sakın baktıgını kız gözleriyle görsün. kız görünce muhtemelen ayrılacaklar ikiniz de basarsınız çocuga tekmeyi olur biter :)

0|0
    0|0
    • ya diyorum ya.çocuğun baktığını grdü kaç kez.hatta çocuğu çekiştirip duruo.durmdan.bana bakmasın diye.valla ya.çocuğun ne yaptığınıda anlamadım zaten

• e aptallık kıızda bıraksın sap gibi çocugu görsün oda. ya da abin tarzında birine söyle tehdit etsin dövsün bakbi daha bakabiliyo mu ?

• Sende ona bakma o zaman Alla Alla zaten 1 bakmazsın 2 bakmazsın karşıdakide mal değilse anlar oda sana bakmaz demekki seninde niyetin var ki bakıyosun.

0|0
    1|0
  • git söle bana yazıor de

0|0
    0|0
  • Sen bakire misin

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sen bakmazsan bakmaz

0|0
    0|0