Gün geçtikçe daha da aşık oluyorum,ama yakınlaşamıyorum..

Bu yıl okulumda ilk yılım.Senenin başından beri tavırlarıyla,giyimiyle,konuşmasıyla dikkatimi çeken biri vardı,sonradan öğrendim ki son sınıfmış.İçinde bulunduğum sınıfın ortam olarak berbat olmasından dolayı,birde birkaç sebep daha var okula dair bir arkadaşımla beraber bu adamla konuşmaya gittik.Okulla ilgili bikaç soru sorduk,değiştirsek mi değiştirmesek mi diye.Sürekli yalnız takılmasından anlıyordum zaten birşeyler yaşadığını,o gün de okulun yarısının ona küs olduğunu söyledi.Okulda herkes tanıyor onu,uzun yıllar başkanlık falan yapmış,herkesin gözünde çok iyi biri ama birşeyler olmuş ve yapayalnız kalmış.Son birkaç ayda dostlarımdan darbe üstüne darbe yediğim sonra da bu ortama düştüğüm için onu çok çok iyi anlıyorum.Keşke konuşabilsem diyorum hep içimden derdine ortak olmak için.Önceden onu kendime bir idol gibi görüyordum dalga amaçlı,şimdi git gide hoşlanmaya başladığımı farkettim.Sorun şu ki,2 ay sonra adamın okulu bitiyor yani gidecek.Ne yapacağımı bilmiyorum gerçekten,yol yakınken vazgeçmek istiyorum..Önerileriniiz neler

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Okumaya erindim :/

0|0
    0|0
  • konuş ya da unut.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...