Gs - Real Madrid maçının d-smart'da yayınlanması hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Bana göre bu maçlar milli maç değerindedir , fenerbahçeninki de öyle galatasarayınki de , kar için bu işlere girilmemelidir , bir nevi kamu hizmetidir , yani tüm millete açık olması gerekirdi.

Siz ne düşünüyorsunuz , izleyeceklerin d-smart'ı var mı , yoksa kafede falan mı izleyeceksiniz?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• İnternetten takıla takıla izleyeceğim. Olduğu kadar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• düpedüz haksızlık,herkeste d-smart yok sonuçta star tv herkeste var,fb-lazio maçını iyi yayınlıyorlar ama.

0|2
    0|0
  • Evde izleceğim hangi kanal verirse işte

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• muhteşem yüzyıl var diye yayınlayamıyoru, nasıl galatasaray maçı önemliyse o dizi de izleyenler için önemli olabilir :D ve anlaşması var tabikii star tv extra para ödemek istememiştir ki zaten star tv ile d-smart aynı şirketler grubunun yayın ekipleridir yani star tv nin bir kaybı olmaadı vermemesinin sebebi ise zarar girmemektir yani bunu direk bir kanala maal edemezsin ki diğer kanallarda veremez şampiyonlar ligi maçları star tv ile anlaşmalı bunu bu kadar soruyon ediyosan aylık 20 30 lira herneyse verip evinde d-smartını izleyebilirsin çok güzel konuştum amk :D

0|0
    0|2
    • Farklı şeylerden bahsediyoruz , bu maçlar kamu hizmeti niteliğinde olmalı diyorum ben.

• 1- dislike atan ben değildim, hatta 2.dislike ile kanıtlıyım.

2-kamu hizmetini ne oduğunu iyice bir öğren.

• yazar bu entryi yazmadan önce arkadaşını çağırdı bence bu senin sorununsa bunu kızlar soruyor.com yerine daha realist şeyler konuşan sözlüklerde bloglarda anlatabilirdin bu dersini ama amacın prim yapmak ki seni engelliyorum panpa :(

• Üzülüyorum. Gs'nin hezimetini herkes canlı yayından izleyebilmeliydi. :)))

0|0
    0|5
    • FB'liler öyle deyince hep kazanıyoruz yaf biz (:

İyi muhalefet yapıyorsunuz :))

• Sonucu tahmin etmek ayrı, skor ayrı... Her neyse...

Bu arada D-Smart'ta maçı netten satın almak gibi bir şansımız var mı, baktım ama bulamadım. Lig TV'de vardı sanırım, biliyor musun..?

• Anladım, sağol...

• Sebep olanlara çok güzel hayır dualar ettim. Yedi sülalerine hatim indirdim anladın sen :D

0|2
    0|0
  • uydudan izlenir.artık herşey para

0|0
    0|0
  • Muhteşem Rezalet...Dizi yüzünden Çarşamba maçlarını sattılar

0|1
    0|0
  • dsmartım var ama maçlar için almadım .d smart aldığım zaman maçlar star da oluyordu .size hak veriyorum .yapılmaması gereken bir durum .aslında diğer takımların maçlarıda tv de olmalı .

0|0
    0|0
  • Maç netten satın alınabiliyor muydu ki, bir ara arkadaşım almıştı sanki ama göremedim..?

0|0
    0|0
    • :)) Bu tezinin çürüdüğünü görünce bakalım ne diyeceksin.

• Ben de Lig tv'de satın alınabildiğini biliyorum, bununla ilgili bir bilgim yok.

• Rica ederim.

• azerbeycan tv verıyo

0|0
    0|0
  • d-smart ve lig tv evimde var Valla sırf Galatasarayın maçlarını kaçırmamak için her ay bir ton para ödüyom ama dediğin gibi avrupa maçlarını şifreli yapmasalar daha iyi olurdu

0|0
    0|0
  • Bence saçma.

0|1
    0|0
Yükleniyor...