Bu kızın benden hoşlandığını nasıl anlayabilirim?

benn bizim sınıftann bir kızdan hoşlanıyorumm ama kızz böylee benlee cokk konuşmuyoo bir selamımızz var o kadarr bu kızın benden hoşlandığınıı nasıl anlaya bilirimm

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• sana birşey diyim şimdi bizim sınıfta bir çocuk vardı aynen senin dediğin gibi sadece selam verirdik arada konuşurduk sonra bu bir ara benim arka sırama oturdu muhabbete başladık şakalar felan yaptı sonra benle uğraşıyodu sürekli saçımı çekmeler felan derslerde yardım etmeler bunlar beni kendimi özel hissettirmemi sağladı ve bir hoşlantı başladı yani genel olarak bizle ilgilenen erkeklerden hoşlanıyoruz oda karşılık verirse hoşlanıyodur senden kolay gelsin :))

0|1
    0|0
    • off oda benim arka sirama oturdu ama biz hic konusamadk.ikimizde cekingeniz:((

• ben oyle seylerr yapmak istemem onuctaa boylee uğrasmalar saç bass bilmem ne yapmalarr bunlarr birazz saçma geliyo bana ama tabii yorumm içinn teşekkürlerr

Kızlar Ne Diyor 3

• demekki ilgilenmiyooo

0|0
    0|0
    • aynen daha doğruu urust muhabetimiz bilee yokk sizdee bayansınızz bana yardımcıı olsanızz orneğinn onceliklee nasıl mmuhabbett kurabilirimm

• bnce kız senden hoşlanmıyordur ama hoşlanması için kendine çeki düzen ver annene veya ablan falan varsa ona danış giyinme konusunda kıza fedakarlık yap arada tenefüslerde yanına git hatta birşeyler ısmarla

0|0
    0|0
    • yaa bişyy soylimm varyaa ben o okuldann istediğimm kızlaa çıkarımm ama benimm gozumm oo salaktan baskasını gormuyoo istesemdee olmuyooo ama ikimizdee bir turluu boylee yakınlasamadıkk

• doğru ama bu dünyada delikanlı gibi çıkçak kız yok maalesef :( bnde yavşayanları sevmem bir kere biri bana yavşamıştı bayağı bir resmen ellerimi tuttu bn çekmeye çalıştım ama nede olsa arkdaşım diye sesimi çıkarmadım

• peki sizdee bayansınızz yanii ben buu kızlaa nasıll yakınlasaa bilirimm orneğinn seen olsan bir erkeğinn onceliklee senlee nerden baslamasını isterdinn

• Kız hoşlanmıyor ki neyini anlıcan ?

0|0
    0|0
    • yaa bidee ben o sınıfaa yenii geldimm ondann kızlaa nee muhabett açacağımıdaa bilmiyomm

• yuzz yuzee bii onerinizz varmıı acabaa :))

• Yüz yüze zor sanki :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Eger konusma tarzında yazdıgın gibiyse konusmuyoo bakmıyoo gelmiyoo gibiyse gayet normal senle konusmaması degilse sen git konus kızlar cekingen erkeklerden pek hoslanmazlar

0|0
    0|0
    • yokk yaa ben boylee yuzz vermekk istemem sonraa sındaa zaten siz ttahmin ede biliyosunuzz ben istiyorumm kı kızz muhabeett açsınn ama salakk ben konusmayana kadar o konusmuyoo

Yükleniyor...