İddaacılar buraya....

420 - Bayern Munıch - Juventus

421 - Paris S.G - Barcelona

Bu iki maç için ne düşünüyorsunuz ? Skorlar ne olur ? Skor yazarken, gerekli açıklamarıda yaparsanız, belki okuyan arkadaşlara, fikir sahibi olma açısından, yardımcı olunabilir. Bugun kazançlı bir gün olacak diye tahmin ediyorum, iddaacılar adına.

Gizli sen atları yarıştır... Ayrılıpta gelsinler.

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• Kafadan uydursak oluyor mu:)))Ne maçtan anlarım ne idaadan :D ilki 1-1 olsun diğeri de 1-2 bakalım tutacak mı:)tutarsa haber ver:)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 14

• 420-1

421-2

0|1
    0|1
  • Skor konusunda şu olur bu olur demek zor çünki gerçekten fantastik maçlar.

bayern - juve maçı 1/1 ve 4-6 gelmesi muhtemel istatistikler ve kadrolara bakılırsa.

Paris s.g ve barça maçı 2/2 - 4-6 - 0dan2 denenebilir. ibo faktörünüde unutmayalım barçaya oynarken.

0|2
    1|0
  • barselona macına handıkap dıyom ben bayern macı hakkında gonlum juventus suprız yapcak dıyo ama doru olan bayern alır

0|1
    1|0
    • bayern çok formda, juventusu kendi sahasında rahat geçer diyorum bakalım artık

• 2-0

1-2.

Skor yazarken gerekli açıklama yapamam, kazanan taraf ok de skor biraz ütopik :)

0|1
    1|0
  • 420 Bayern Munıch - Juventus iy-ms 1 olur gibi skor tahminim 2-0 Bayern

421 - Paris S.G - Barcelona bence bu maç çok arada geçecek bir süpriz çıkabilir Dikkat ! :))

alt oynadım bu maça skor tahminim 1-1

0|1
    1|0
    • bayern bende rahat gecer dıyorum. Fakat, barcada sıkıntı yasatmaz gıbıme gelıyor :)

• Hayırlısı dıyelım :)

• aynen :) hayırlısı

• Bayern - Juventus 1

PSG - Barcelona 0

Real - G.Saray 1

Malaga - Dortmund 2

0|1
    0|1
  • B.munih hd1

Barca hd 0

0|2
    1|0
  • valla hocam bayern münih handikaplı alır 2-0 3-0 ya da 3-1 gibi skorlarla adamlarda*alman disiplini var ve çok formdalar...psg-barca maçı da bence kg var ve üste yakın duruyor

0|1
    0|1
  • geç kaldım.D

0|1
    1|0
  • 420- İY1/MS1

421 İY0/MS2

0|1
    0|1
  • yaz bu iki maçı ikisinede karşılıklı gol var işaretle

0|1
    1|0
  • ya bayar ya da barselona bırınde şike olacak :)) herkez yatacak gene

0|0
    0|1
  • paris sg barcelona 7+ bayern juventus ilk yarı 0 ikinci yarı 1

0|0
    0|1
  • Aga bu olayları bir anlamayan benim heralde ama hislerim kuvvetlidir ilki 1-1 ikinci ise 1-2 diyorum :)

0|1
    1|0
Yükleniyor...