Basketbola ilgisi olanlar look?

Selaminko aleykimko oncelikle 😂
Simdi topu aldim , ayakkabi oldim kisacasi gerekli olanlari aldim İlgim de var
Tek basima olsam , oynamaya calissam video falab izlesem. biseyler olur muuaag 😂

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki olur ben amatör kaleciyim antrenmanlardan daha çok izlediğim videolardan birşeyler kapmaya çalışarak kendimi geliştirdim :) Daha çok idolüm olarak gördüğüm oyuncunun maç içindeki hareketlerini izleyip gelen toplara ne tür reflexler uyguluyor onlara bakarım çok da işime yarıyor umarım sende basketbolda belirli yerlere gelirsin :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• öncelikle aleykümko 2 aya kalmaz derrick rose olursun hadi hayırlı olsun

2|1
    0|0
  • Önce türkçeyi öğren.

1|1
    0|0
  • Olur olur

1|0
    0|0
  • öncelikle şu an yazarken çok saçma konuşuyorsun konuşurken böyle konuşuyorsan önce konuşmanı düzelt yoksa ciddiye almazlar seni
    işte bir pota bul git oraya internetten izlediğin videoları yapmaya çalış ama bir kere değil 10-20 kere sonra her ay git arkadaşlarınla maç yap öğrendiklerini uygula olur

1|0
    0|0
  • Türkçe yazmayı öğren onun dışında topun markası ve ayakkabın ne birde baketbolda hangi mevkilerde oynamayı seversin

1|0
    0|0
  • İsteyince olur ben gitar çalmayı sesimi geliştirmeyi kendi başıma öğrendim

1|0
    0|0
  • Yetenek yoksa potayida yutsan bisey olmaz :)

1|0
    0|0
  • knk boyun uzaması ıcın mı yapıyon?

0|0
    0|0
  • Yok panp senden bir mikim olmaz

0|0
    0|0
  • sen soru sorma apla

0|0
    0|0
  • Senden bir cacık olmaz

0|0
    0|0
  • önce edepli ol tamam dinsiz olabilirsin fakat bu sana Allahın selamıyla alay etmeye hakkın olamaz

0|0
    0|0
  • oyna neden olmasın tek potada oyna gitsin be

0|0
    0|0
  • Ciks o iş öyle olmaz

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...