İki arkadaşımın arasında kaldım ne yapmalıyım?

X (Benim bir arkadaşım) bana bir çocuktan hoşlandığını ve adını öğrenmek istediğini söyledi. Ben de ona Y'nin (Bir başka arkadaşımın) o çocuğu tanıdığını biliyordum o yüzden X'e adını Y'ye sorup öğrenebiliceğimi söyledim. Sonra gittim Y'ye sordum bana adını söylemedi bir nedenden dolayı o sırada yanındaki kız çocuğun adını ağzından kaçırdı bende duydum tabi Y bayağı endişe duydu bu durumdan bende mecbur olarak kimseye söylemiceğime dair söz verdim ve bana güvenmesini söyledim. Hal böyle olunca ne kadar adını öğrenmiş olsamda X'e söyleyemezdim sonuçta ortada bir söz vardı.Gelgelim geçen gün X bana ''adını öğrendim ne biliyo musun dedi'' bende bir anlık dalgınlıkla ''biliyorum söylemene gerek yok'' dedim o da bana madem biliyordun neden söylemedin şeklinde bir sürü sitem etti ben senin arkadaşın değilmiyim vs. dedi onuda anlıyordum tabi ama sonuçta söz vermiştim ve şimdi nerdeyse 1 haftadır benimle hiç konuşmuyor. Biliyorum bir aptallık ettim ama sizcede suçlu olan ben miyim?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ya bildiğini belli etmeyecektin ya da sözünü tutmayıp söyleyecektin.

0|0
    0|0
    • ağzımdan kaçtı biranda işte :/

• ben küs değilim ki zaten o bana kızdı...

• O seninle barışırız işte bir süre sonra dert etmeyin bu kadar.

Erkekler Ne Diyor 2

• evet suçlu sensin. böyle oyunlara girme. alemin duruştu sen değilsin. bu olay o kadar minik ki. yasının 15 olduğunu sanıyorum.

0|0
    0|0
  • Al sana 2bilinmeyelinli denklem x yerine y yaz cevabı bulursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ikisiylede konuşma

0|0
    0|0
  • Bi isimdir sonuçta bu büyütücek ne var bunda ?

Yaş kaç bu arada 14-15 falan mı merak ettım :)

0|0
    0|0
    • Sen yaslanmısın ya yas gelmıs 27e:) yuh

• 27yse bukadr buyutulur mu ya :)

Bi isim değilmi sonuçta ilginç geldi

• Yapabileceiğin tek şey arkadaşından özür dileyip adını ogrendıgım kısı yemın ettırdı demen olucaktır bence adını soyleyen arkadasın adını soylemeyebılrsın

• sende z sin demi

her zaman zler önmsizdir

0|0
    0|0
Yükleniyor...