Fit olmak için en iyi yol?

arkadaşlar merhaba boyum 168 kilom 55 fit olmak istiyorum spor ne önerirsiniz bacaklarımı inseltmek istiyorum, sizce kilo vermeme gerek var mı?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Squat death lift gibi compound hareketler yap ve untumaki bölgesel zayıflama diye birşey yoktur. Kiloyu vücut genetiğinde kayıtlı olan yere depolar.
    Yağ kas oranı ile alakalı olarakta fit olman veya kilolu olman değişir.
    Bayansın sonuçta bir adet ayvacık göbek normal :)

0|0
    0|0
    • Göneğim hiç yok aslında olan şey kalça biraz daha fazla duruyor vücuduma oranla

Erkekler Ne Diyor 9

• Gayet güzel boy ve kilon. Mevcudu korumaya bak. Şu absürd fast foodlardan uzak dur. Kola gibi gazlı içeceklerden de...

1|0
    0|0
  • Kilon iyi canım

1|0
    0|0
  • Fitsin zaten

1|0
    0|0
  • Yuruyus kosu mekık

1|0
    0|0
  • Bacaklar fit olması için sumo squat önerebilirim

0|0
    0|0
  • Squat yap önemli olan kilo değil yağ-kas oranı spor yap fit ol ;)

0|0
    0|0
  • kilo vermene gerek yok, Ama spor yaparsan vucut hatlarin on plana cikar. Seksi bir gorunume sahip olursun

0|0
    0|0
  • Şimdi foto atsaydın daha iyi yardımcı olurdum. Ona göre bacak çalış derdim. Kilon ideal bence

0|0
    0|0
  • Canım benim en güzel yok fit olmak için bence yüzmedir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bacak kası ve kalça şekillendirme için oturup kalkma egersizi var ben çok memnunum sabırla çok güzel sonuç veriyor:)

1|0
    0|0
  • Bacak egzersizleri yap kilo vermene gerek yok bölgesel çalış. Nerenden şikayetçiysen o bölge üzerinde egzersiz yapmalısın. Ama hemen olacak bir şey değil sabır ister bu arada yediklerine de dikkat et

1|0
    0|0
  • Kilo verme pilates yap

0|0
    0|0
  • bacak hareketleri

0|0
    0|0
  • nece o 5 kg ı ver ve yüzme pilates koşu vs fıtness yap

0|0
    0|0
  • Diyet ve spor