Wesley Sneijder mi Guti Hernandez mi?

Wesley Sneijder mi Guti Hernandez mi? Evet dostlar.

0|0
5|18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Guti Hernandez Tabii ki de zaten Profilime girip kapağa bakın cevabı alırsınız :)

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Guti

0|0
    0|0
  • Wesley Sneijder

0|0
    0|0
  • wesley

0|0
    0|0
  • Sneijder daha iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Birileri yok Sneijder Madridde tutunamamış falan demiş gerçekten komik oluyorlar. Sneijder Real Madridde 10 numarayı alıp Gutiyi kendisinin yedeği yaptı. Fakat Real Madrid Kaka ve Ronaldo gibi astronomik transferler yapınca sıcak para akışını sağlamak için Robben ve Sneijderi aynı fiyata sattılar. Sneijder defalarca dünyanın en iyi 11 ine seçilmiş, Ballondora aday gösterilmiş, Şampiyonlar Ligi'ne ve Dünya Kupasına damga vurmuş bir oyuncu. Guti de böyle başarılar göremiyorum

1|1
    0|0
  • Wesley Sneijder diğerini tanımıyorum ve umrumda da değil

0|0
    0|0
  • Sneıjder 1-0 yenildiğimiz fener maçında volkanın koruduğu kaleye önce sol çatala sonra sağ çatala iki füze göndererek maçı getirmişti var mı böyle başka sneıjder

0|1
    0|0
  • Guti'nin dönemine pek gelmedim o dönemler pek ilgilenmezdim

0|0
    0|0
  • Guti Hernandez

0|0
    0|0
  • Tartışmaya kapalı Guti Hernandez

0|0
    0|0
  • Wesley Sneijder alayına gider

0|0
    0|0
  • Sneijderin kulüp kariyeride milli takım kariyeride başarılarla dolu. Gutide kötü topçu değil realde sneijderden daha fazla top koşturdu. Guti daha iyi anlamına gelmiyor tabi. Sneijder Türkiyede daha çok iş yaptı. Gözümde en iyi 10 numaralardan biri.

0|0
    0|0
  • Wesli

0|0
    0|0
  • Sneijder.

0|0
    0|0
  • galiba guti hernandez olsa gerek.

0|1
    0|0
  • wesley tabıkı

0|0
    0|0
  • tartışmasız sneijder

0|0
    0|0
  • 14 sene madridde oynayan guti

0|0
    0|0
  • guti real madridin sabrisiydi:D

0|0
    0|0
  • Guti hz Real de yıllarca maca çıkarken sneijder tutunamayıp yollanmıştır 14 yıl da Real Madridin a takımında forma giymiş. Dünya futbol tarihinin en büyük kulübünde kaptanlık yapmış, efsane olmuştur. Guti sonradan girdiği birçok maçta da katkı yapmıştır öldürücü ara paslarıyla.

Sneijder iki yıl zar zor tutunmuştur Real Madrid'de ki bu iki yıl boyunca dişe dokunur bir katkısı da yoktur takıma. Yedek kalıyor diye küçümsediğin guti sneijder'den önce de madrid'deydi sneijder'den sonra da. Bunun dışında Sneijder'ın tek başarısı Mourinhonun İnter ile ortalığı dağıttığıı yılki başarısıdır. Sonrasındaki performansı ortada zaten

Super ligdeki performansta Sneijder iyidir bunun nedeni Gutinin daha yaşlı gelmesi

0|0
    0|0
  • Wesley Sneijder

0|0
    0|0
Yükleniyor...