Gören okusun, okuyanda tercih bildirsin ve yorum yapsın, sizin görüşünüz nedir bu konuda?

G. Saray yeni stadına geçeli 5 yıl oldu. Stadın güzel olmasını bir kenara bırakırsak yapılan tercihi doğru buluyor musunuz?
Vikipedia, Ali Sami Yen
Vikipedia, TT Arena
-.-

• G. Sarayın yeni stadı çok güzel buna katılıyorum fakat G. Saray Ali Sami Yen'i yıkıp tekrar inşaa edip mevcut yerinde kalmalıydı diye düşünüyorum
    67% (2)67% (4)67% (6)Oy Ver
  • Ali Sami Yen stadının protokolle deveredilip yeni yerine taşınmasını doğru buluyorum
    33% (1)33% (2)33% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• A dedim

0|1
    0|0
    • beşiktaş iyi iş yaptı bu konuda kutluyorum gs de süreci o dönemin şartları içinde elverişsiz de olsa olabildiğince kötü yönetti ali sami yen gibi yerden çıkılır mı hiç

• Besiktasla da başka yerde yapın diye çok uğraşıldı ama dik duruşunu bozmadı

• evt biliyorum takip etmiştim mevzuları

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• G. Sarayın yeni stadı çok güzel buna katılıyorum fakat G. Saray Ali Sami Yen'i yıkıp tekrar inşaa edip mevcut yerinde kalmalıydı diye düşünüyorum

0|1
    0|0
    • şartlar deniyor o zaman ki buna katılıyor mısın peki şartlara göre mi şekil almak gerekir sence -.-

• Galatasaray mecburdu cunku o stadi kendisi yapamazdi

0|1
    0|0
    • niye böyle düşünüyorsun beşiktaş örneği var önümüzde ki mesela beşiktaş gelir konusunda galata saray ın yanına bile yaklaşamaz bence çünkü gs nin ekonomik değeri daha büyük belki iyi yönetilemedi o süreç değerler zemininde durulup biraz daha soğuk kanlı olmalıydılar diye düşünüyorum

• Bişey olmaz o stadi galatasaraydan baskasi kullanmaz uzun bir sure olurya gs kapanirsa falan anca baska kulube verirler

• doğrudur

• Para için mecidiyekoyu sattı bunlar

0|1
    0|0
    • hoşnut degilsin sende dimi yanlış bir tercih ortaya koydular

Yükleniyor...