Beşiktaş'ın yeni stadı ülkemize yakışan bir stad olmuş mu?

Beşiktaş'ın yeni stadı ülkemize yakışan bir stad olmuş mu?

0|1
11|24

En İyi Kız Görüşü

• Olmus tabi

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir GS taraftarı olarak beğendim, gayet güzel olmuş. Yine Bursa, Kayseri ve Konya statları da son yıllarda yapılan yeni statlar olarak çok iyi...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 23

• Babamın ilk elimden tutup götürdüğü maçı hayal meyal hatırlıyorum. O zamanki heyecanı bir daha yasamam sanıyordum ama bu statta aynı heyecanı tekrar yaşıyorum.

Türkiye nin ilk akıllı stadı hayırlı olsun

0|1
    0|0
  • süper oldu😍

0|1
    0|0
  • Bir Şükrü Saraçoğlu olmasa da iyi olmuş

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'a herşey yakışır kardeşim

0|2
    0|0
  • olmus güzel

0|2
    0|0
  • Olmuş :)

0|1
    0|0
  • Biz sadece bir Stad değil boğaza bir yalı yaptık dışarıdan yakından bakma şansı olan olmuşsa çok iyi anlar neden ARENA adını verildiğini ayrıca stadın inanılmaz bir akustiği var kapalı tribünden personel bağırdığında saha içinden çok net duyuluyor birde oraya 41903 kişinin tıklım tıklım doldurduğunu düşün düşünmesi bile inanılmaz.

0|1
    0|0
  • Olmazmi olmus
    #DiyorumBen^^

0|2
    0|0
  • Kesinlikle, olmuş

0|1
    0|0
  • olmuş gidicem

0|1
    0|0
  • keşke daha güzel bir isim verselerdi

0|1
    0|0
  • Evett güzel stat ama neden 40 bin kişilik bugün Galatasaraylı yöneticiler pişman niye 60 binlik yaptırmadık diye bence daha büyük olabilirdir

0|0
    0|0
    • Açıklık getirmek isterim kardeşim; malum stad şehrin göbeğinde ve alanı baya kısıtlı olduğundan belli bir kapasitede olmak zorunda kaldı. Ondan dolayı manidar bir rakam olarakta 41903 kişilik yapıldı. Maksat ayrıca avrupa standartlarında olması gerektiği içinde bence sayı yeterli diye düşünüyorum.

• Stadın yapılmasının bir başka en büyük nedenide futbol turnuvalarına ev sahipliği yapmaktı ama terör olayları nedeniyle artık imkansız vermezler bize

• Aynen benim tahminime göre bir ya da iki sene içerisinde uefa finali oynanır vodafone arenada. Terör olayı artık dünyanın her yerinde. Onun pek etkisi olacağını sanmıyorum.

• Aşkın her hali 😍😍❤❤❤

0|1
    0|0
  • Olmuş

0|0
    0|0
  • yakışır beşiktaşa

0|1
    0|0
  • Bence oluyor

0|0
    0|0
  • Evet cok guzel konforlu stad olucak

0|1
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • standart stad işte

0|0
    0|0
  • Ove ove bitiremediniz ne stad mış arkadaş

0|0
    0|0
  • Antalyanın stadıyla kapışır.

0|0
    0|0
  • Şu statlara verilen paraya acıyorum cidden. O kadar evsiz kişi varken sokaklarda kalırken devlet onlara kalacak yer sağlamazken..

0|0
    0|0
  • bok gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...