Nasıl karın kası yapabilirim?

belli olmayan 2-4 karın kasım var ve kızım kick boxa gidiyordum ama bıraktimm. ve gittikçe karın kaslarımıkaybediyorum kilo vermem lazım taktikk kısa süreli bişeyler önerirseniz sevinirim :)

Güncellemeler:
ya erkek arkadaşımla kavga ettim ve sırf şu yüzden; bu görüntülü konuşalım dedi bendede kamera yoktu cumartesi günü int cafeye git ordan konuşalım dedim diğer gün çarşıya giderken babamda bnmle geldi ne yapicaksın falan dedi hiçç dedim benmle gelince int cafeye gidemedim şu an trip atıyor gelmedin diye küstü sanuırım ve çok inirli birisi çünkü sabah 10.45 den beri bekliyormuş oysaki be oana tam 1de ordaa ol demiştim taktik verin nasıl barışırım?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• mekikkk çek 10 dakika falan 4-5 çeşit mekik çeşidi var

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bolca baklava ye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 1. Diyet. Yağ oranına bağlı olarak belli olması değişir2.
    2 plank squat deathlift , barfix gibi birden fazla kas gurubu çalıştıran hareketlerin daha fazla karın kaslarını etkilediği ortaya çıkmış makalesi mevcut kaslara elektirkli cihazları bağlayıp ölçmüşler. Diyet plank diyelim =) Crunch yaparken bel ve bacaktan bele bağlı olan kasları kullanıyorsun ister istemez. Yukarda saydığım harektler bilimsel ölçümlerle bulunmuş =) Saygılar

0|0
    0|0
  • Mekik çekebilirsin ya da kollarını başının arkasında düz bir biçimde tutarak eğil kalk ve ya kick box a gitmişsin madem ayna karşısına geç hem yumruk salla bu hızlanmanı sağlar hemde darbe geliyormuşcasına kaçış yap bunların isimleri vardı da aklıma gelmedi şu an bide gardını düşürmeden yapmalısın

0|0
    0|0
  • 3 ay doğru düzgün yap bunu farkı gör. https://m.youtube.com/watch?v=x59f9A1l0ao

0|0
    0|0
  • fitnes

0|0
    0|0
  • Beni dövmezsen söyliym

0|0
    0|0
  • sabah-ogle-aksam gunde 4 saat araliklarla yemekten 45 dk once 30 mekik cek 8 tekrar yap. toplam 240 gunde 3 kere 720 ... ise yarar

0|0
    0|0
  • spor sorusu erkek arkadaşla nasıl barışırım a dönüşmüş evrim geçirmiş :D

0|0
    0|0
    • aynn jhsfjd evrime inanın :D

• Diyet ve mekik hareketleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...