Tek derdiniz gobeginiz mi?

Yaz geliyor, cogumuzun tek derdi erimeyen gobeklerimiz. Mekikle, sporla gitmez diyenlere inanmayin. Yaklasik 3 haftadir spor salonuna gidiyorum. Gobegimdeki sislik indi, bel oyuntum belirginlesti ve 2 kilo verdim. İnanin spor her seyin cozumu. Kolayi, cipsi ve hamur isini hayatinizdan cikarin, tatliyi da azaltin yeter ve az ve sik yemeyi unutmayin. Sporlu gunler☺️💪🏻

1|1
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bir de şu spor olayını sadece yaz geliyor diye yapma zihniyetinden uzaklaşmak gerekiyor. kışın habire ye sonrada yaz geliyor diye kendini parçala hiç samimi gelmiyor bana, zaten ne kadar başarılabilir ki bu zaman zarfında kendinizi kandırmayın derimm..

0|1
    0|0
    • 100 kilo falan olmam lazim ac durmam icin. Her seyden azar azar tuketiyorum, emin olun yemeden daha sagliksiz. Kisin da duzenli olarak 1 saat yuruyordum. Ama nedense etkisini salonda goruyorum, herkesin kendi gorusu saygi duyarim😊

• Çünkü salon seni şartlar ufak bir aksama suçluluk duygusu oluşturur bedeninde bundan dolayı daha çok verim alırsın.. hee diyette öyle yemeyerek değil dediğin gibi tam tersi yiyerek yapılır beslenmene dikkat et :)

En İyi Kız Görüşü

• Boğazı tutmak lazım

0|1
    0|0
    • Hem bogaz hem spor. İkisini bir arada yaparsak basariririz😊

• Tek derdi duz bir karina sahip olan fakat sikilasmak isteyen insanlar spor yapmalidirlar. Sadece bogaz tutarakta olmuyor☺️

• Öyle bir derdim yok çok şükür 😄

Erkekler Ne Diyor 14

• Lafım sana degil bazı erkek arkadaşlarımıza...
    Kaslı vücuda sahip olmak istiyorlar yazın son 1 ay kala başlayıp 20 günde olmayınca bırakıyolar.
    Bu spordan mucize bekleyen hiç başlamasın.

0|0
    0|0
  • Zaten bende sadece goo back var :S

0|0
    0|0
  • Bir cok dert var

0|0
    0|0
  • Spor salonuna da gitmeye gerek yok. Ben salona falan gitmiyorum ama gidenlere taş çıkarıyorum 👍🏽 Düzenli beslenmeye ve düzenli spora dayalı bu.

0|0
    0|0
    • Tabiki oyle ben evde iradeli olamiyorum tempolu calisamiyorum bu yuzden basladim kisiden kisiye degisiyor yani

• Para dökmene gerek yok :) Spor salonunu bıraktığında yine aynısı olacaksın o yüzden söylüyorum bunu. Ben 2 sene boyunca gittim eridim yine ama evde yapıyorum vücudum erimiyor.

• Kilo almam lazım benim

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Finansçı olarak bu örneği vereceğim:
    Muhasebede gelir ve gider vardır. Bunu dengelemek önemli. Hayatın her alanına uygula bu prensibi.

0|0
    0|0
  • evet :/

0|0
    0|0
  • Tabiki değil.

0|0
    0|0
    • Ney degil, anlayamadim?

• Tek derdiniz göbeğiniz mi? Demişsin ya😅
      Tek derdim göbek olsa kolay iş halledilir.😊

• Bende zayiftim diyet peogramiyla vucut gelistirme bir arada basladim Şu an 64.6 kiloyum 1.5 ay once 58.5 kiloydum

0|0
    0|0
    • Karbonhidrat ve protein duzenli olarak tuketmeye devam et☺️

• Makarna pilav ton baligi tavuk et patates muz spor cikisi muz yiyomusun?

• Benim amacim kilo vermek🙈 Meyve, et tabiki tuketiyorum

• mekikle göbek gitmez, kardiyoyla gider

0|0
    0|0
  • Hyr degil

0|0
    0|0
  • dostum sanırım sık yemeyi yazacaktın istersen bunu bir düzelt :)

0|0
    0|0
  • gitmiyo ki :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Reklamlar :))

0|1
    0|0
  • tek mekik yeterlimidir peki?

0|0
    0|0
    • Yarim mekik 15 tane 3 set, tam mekik 15 tane 3 set yaparsan faydasini goreceksin🙏🏻 basarilar☺️

• Yok oyle bir derdim.:)

0|0
    0|0
  • Göbek vermesi en kolay şey. Basenden kilo vermesi çok zor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...