Burak ve Hamit'ten gol bekleyenler kimler?

burak yılmaz hamit altıntop maçınj yıldızı olacak burak 2 hamit 1 gol ver coşkuyu ver coşkuyu burak hamitten gol bekleyenler kimler görelim

Güncellemeler:
içiniz ALMIYOR DİMİ

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• buragın macın yıldızı olacağı konusunda şüphem yokta hamitte şüpheliyim biraz:D

6|1
    2|5
    • şaka mı yapıyorsun bugün 2 Nisan 1 Nisan değil :)

• teşekkür ederim:)

• RİCA EDERİM

Erkekler Ne Diyor 21

• Ben Drogba´dan gol bekliyorum ama en çok Melo´nun gol atmasını istiyorum özledik onun o pitbul sevincini Bernabauda nede güzel olur.

2|0
    0|1
  • heeeeee heeeee ronaldonun mesutun ramosun alonsunun benzamın di marianın higuenin elleri artmut topluyor onlar bakacak sizde atacaksınız öyle mi gsli harbi komiksin gerçekten şuan bu sorunla o kadar güldürdün ki beni güldürdüğün için teşekkür ederim sanki karşılarında real madrid değilde sıradan bir takım var şaka gibi bir soru gizli hesaplardan böyle sorular gelmesi normal geliyor bana :)

2|3
    0|1
    • maalesef öyle,o kadar inanıyorlarki yeneceklerine sanarsın amatör lig takımıyla oynayacaklar:))

• biz onlara asla yenemeyeceksiniz demiyoruz karşılarında real madrid var sıradan bir değil reali bu kadar hafife almayın diyoruz hala yenecez maçın yıldızı şu olacak şu gol atacak diyorlar :)

• Tebrikler dişi aslan.Hep böyle umutlu olmak gerek.

0|0
    0|0
  • yüksek dozda madde bağımlılığı vol 2

1|4
    0|1
    • yenin tabi canım yenmenizi bende istiyorum ama senin bu soruyada benim bu cevabı vermezsem ayıp olurdu.. biraz daha makul galibiyetlere yönel ya da hatta beraberlik bile süper de hatırlatırım ilk maç madridte ;)

• 3 atar ama 2 mislini yer enaz 3 yerse real ci olmak lazım :) (gerçekçi olmak lazım ;) :) )

0|1
    0|0
  • Burak ın gol atması artık monotonlaştı atarsa şaşırmam yani :) ama ben DİDİER DROGBA DAN jeneriklik bir gol bekliyorum

2|0
    0|0
  • tabi rakip real maRdin spor zaten

1|3
    0|1
  • Ruyamda girsem inanmam..

4-0 falan..

1|2
    1|1
  • Maçın yıldızı Ronaldo,Mesut Özil bir de oynarsa higuain'den biri olur

0|0
    0|1
  • Ya arkadaşlar bu dediklerinize siz sahiden inanıyor musunuz? GS futbolcuları bile biz hedefimize ulaştık diyor yani adamlar kaybetmeyi kabullenmişler. Siz neden bu kadar eminsiniz kazanacağınızdan!

0|1
    1|0
  • Bekleyin bekleyin. (:

1|2
    0|0
  • hamit direkten donmese bari :)

1|0
    0|0
  • hamiti sevseler yine gol atamaz.

0|1
    0|0
  • burağın atmasını bekliyorum

2|0
    0|0
  • işi zor gs nin fazla hayal kurmayalım

0|2
    1|0
  • iiyi olsun süper olurr !

insallah meloyu 45 dakka sonra falan iceriye alir ve selcuk sahini kor onun yerine o adamdan nefret ediyomm yaa meloo köpek köpek artist köpekk

0|0
    1|0
  • içi almıyormu

0|0
    0|0
  • bu kadarda abartılmazki

0|0
    1|1
  • kızlar futboldan anlamaz lafını bir kez daha anladım

1|3
    1|1
    • genlleme yanls . ama bu arkdsmzn anlamadıgı bariz :D

• gel de beni genelle diyor resmen :D haketti ama

• 100 kızdan 5 i anlıyordur futboldan bide bu soru soran anlamıyordur :)

• tatlı rüyalar.Az ömcede senayder çok tatlı diyordun:)

1|2
    0|0
  • çok beklersiniz,

1|4
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• iyiliğiniz için diyorum bu kadar umut bağlamayın,üzülürsünüz :))

1|5
    2|1
  • İyi bir sonuç alalımda golü kimin attığı önemli değil.Ne Türkiye ligi,ne fener nede başkası umrumda değil,şu Real Madridi eleyip yarı finale çıkalım yeter.Zaten bunu başarırsak,biz bu hızla finale çıkıp kupayıda alırız inşallah

2|1
    0|1
  • skor ne olur bilmiyorum ama Burak gol atacak bence

2|1
    0|0
  • hamitten direk bekliyorum bir sürü :D ama buraktan ümidim fazla,ronaldoya çaksın bir tane:D aman kırmızı karta dikkat!

0|1
    0|0
  • kız müneccim boku yemiş :/ Gsliyim ama realistim <<3

0|1
    0|0
  • Hamit daha önce de yaptı yine yapar

0|1
    0|0
  • almaz tabiki ne fesatsiniz kuslar aslan sizi daha cok parcalicak

2|1
    0|0
Yükleniyor...