Gelin olduğun gün neler hissettin? Aileden koparken neler geldi aklına ya da ne yapacaksın evinden giderken?

o psikolojiyi biz erkekler anlamayız elbette. bizde başka bir heyecan vardır ama kızların neler hissettiğini pek anlamayız. bu konuda odunuz dur genelde. anlatın bakalım.. o gün ailesinden ayrılan kız a nasıl destek olunur?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya hata yapıyorsam düşündüğüm gibi olmazsa hiç bir şey ya bu adamın içinden başka biri çıkıverirse :) Ailemi bırakıp nasıl o kadar uzağa gidebiliyorum ki.. gibi düşünceler geçmişti aklımdan.

Birde dün akşamki düğünde ve önceki akşam kına gecesinde çok yoruldum bir düğün daha mı çekeceğim şimdi diye geçiyordu içimden :))

4|0
    0|0
    • adamın içinden canavar çıkmadı umarım:D

• ilginçmiş varsa bir artısı bende yapaym:)

• ben böyle hoşlanıyorum.+ görmedim:D

Kızlar Ne Diyor 11

• ben daha evlenmedim 2 ay var . düşünceler şimdiden beni rahatsız ediyor . annem yanlız kalacağı için kaygılanıyorum sadece . babam yaşıyo olsaydı eminim hiç kaygılanmazdım . neticede bir daha görmücek değilim . yine gelip gidicem ama onun yanında biri olduğunu bilseydim daha rahat ederdim . nişanlım anneme bizimle yaşamayı teklif etti ama annem kendisi kabul etmedi . eşimin annesine benim anneme de yakın bir ev tuttuk . anneme ihtiyacı olduğu takdirde beş dakika da yürüyerek gelebilecek mesafedeyim . gündüzleri beraber geçiririm akşam da eşimle beraber . evliliğimi etkileyecek bir durum olmayacak yani . evden çıkarken yaratılan duygusal ortamda tamamen ordaki kişilerden kaynaklı . elbette hüzünlü 20 - 25 seneni geçirdiğin aile ocağından çıkıyorsun zor ama yine de dünyada binbir türlü dert varken bunlar hiçbirşey :) bende mi biraz odunum bilmiyorum ama çok fazla nazı sevmiyorum heralde :)

0|0
    0|0
    • doğru olanı yapıyorsun. dünyaya toz pembe bakmamak çok önemlidir. çünkü pembesi gittiğinde toz u kalıyor.

sevgi gerçekten bir süre sonra bitiyor ama saygı olduğu müddetçe sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

• peki evlenince anneme nolacak ya uzak bir yere gidersem annem yalnız kalırsa benden başkası yok naparım ben başka şehirde ya evleneceğim kişinin başka bir yüzünü görürsem ..annem napar ne eder diye düşünüyorum sürekli bn annemsiz yaşıyamam onun bnden başkası yok burda.

0|0
    0|0
    • benimkide annesiz yaşayamadığı için yıllardır aynı sitedeyiz. ama bu durumdan nefret ediyorum.

annene bu kadar düşkünsen ve evlendiğinde eşinin önüne sürekli anne olayını koyarsan eşin ile anneni karşıkarşıya getirirsin.

aklında bulunsun!

• sıkıntı yok o zaman:D

• Ben henüz yaşamadım ama abimin eşi ankaradan istanbula gelin geldi, evinden çıkarken çok ağlamıştı yazık abimde odun gibi kızın yüzüne bakıyodu :D Bu kız neden ağlıyor diye :D

0|0
    0|0
    • :D

dedim ya erekler odundur bu konuda. o durumda ne denilebilir gelin e bilinmiyor işte..nasıl teselli edilir?

• Nese ben gidiyodum zaten :D

selametle

• Evlenince ilk buraya yazarım

0|0
    0|0

yazmadan önce haberimiz olur gülüm:D

• çoktaan çıktım evden zaten ağlamam heralde. sadece başım bağlı olucak diye ağlarım :D

1|0
    0|0
  • henüz öyle bir sey yasamadim ama yasamayi cok istiyorum :)

cok aglayacagimida sanmiyorum :))

0|0
    0|0
  • elim ayağıma dolandı adamla aynı evde uyandım falan. garip kanka

1|1
    0|0
  • aha dedim evlendik kardeş anca dank etti

0|1
    0|0
    • ben erkek olarak eyvah demiştim:D

• Evli degilim ama simdiden dusununce bile agliyorum ben :)

cok pis bir durum ya. Kardesin gelip kusagi baglamasi (herkesin geleneginde olmayabilir :D ). Sonra sarilmasi o evden cikmak. ARtik hic biseyin eskisi gibi olmayacagi. Cok zor bisey ya. Düsündükce bak simdi bile aglayacam ya.

0|0
    0|0
  • tek başına yaşadığım için pek sorun olmaz bir annem var zaten onuda yanıma alırım

0|0
    0|0
  • Bok gibi birşey.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• istediği her zaman ailesini görmeye götüreceğinize söz vermek lazım bence. hele ki ülkeler arası bir birliktelik değilse. =)

0|0
    0|0
    • baz güzel bir taktik. gençlerimiz sana kulak vermeli bence:)

• hem giderim hem aglarim kanka sari kirmizi gelinlik alcam aha bole link

0|0
    0|0
  • biz kaçacaz.. pencereye gelecek ben bohçamı atacam sonra ver elini damran komran :d

0|0
    0|0
  • Gelin olmuş gidiyorsun. Bana veda ediyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...