Arkadaşa gaz verip "sen bu kızı ayarlarsın" demek!

Yaptığım itliklerden birisi de budur. Gidilen bir mekan da ortamın ambiyansına bakar, havayı üç defa gözler kapalı vaziyette derin bir şekilde koklar, sonra dişilerin nereye rağbet edip oturacağını tahlil ettikten sonra ise bir köşeye kıvırılır " bilaaader bakıyon mu iki çay virsene " der ortamı pis pis keserim. Akabinde hemen yanımda olan arkadaşa döner " hacı şu kız sana bakıyor tanıyor musun?" derim. Bu lafı ettik ya tamamdır hacı abi. Bizim eleman avını daha iyi bir yerden takip edebilmek adına yer değiştirir. Onun her göz kaçırmasın da ise

" bak bak karıya bak! nasılda bakıyor sana "

" hani abi iki saattir kesiyorum göz göze bile gelemedik."

" demek ki utanıyor ama sen kafayı çevirince fena bakıyor benden söylemesi"

Sonrasın da verilen gazlara daha fazla dayanamayıp konuşma faslına geçen arkadaşın olumlu cevap alma ihtimali ise bayanlara göre değişiklik göstermesine bağlı olarak %50 dir. Şimdi diyeceksiniz neden böyle bir şey yapıyorsun? Bende oldum olası ilk adım atma da bir tutukluk aldı başını gidiyor. Bir de bu benim geliştirdiğim taktiksel uygulama. Aslanın kıçında dolanan sırtlan gibi bizde avın kıyısından nasiplenelim hesabı. Hem daha riskli olan ve malum hatunun kendisi gibi afet-i devran bir arkadaşı olmasını göz önüne alırsak, fazla bir çabaya girmeden elde edilebilecek sonuçlar silsilesidir. İşe yarıyor mu? evet.

Peki siz, böyle bir durumda ne yapardınız? Arkadaşınızı desteklemek adına "gaz verme" tabirini uygular mıydınız?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Sen baya ince düşünmüşsün. Bu beyne yazık oluyo umarım tek buna kafa yormuyosundur. Aş bunları mesela bir bakış at hepsi toplansın etrafına evet evet azmet yap bunu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır tabikide o kadarda mallık olmak

0|1
    0|0
  • akaryakıt istasyonu muyuz biz, mayacığım. herkes kendi gazını kendisi doldursun :d

0|1
    0|0
  • ayıp ayıp:(

0|1
    0|0
  • tam bir piçliktir . ötesi yok!

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• devrmci bir adama yakısmaz :) gaz verme

0|2
    0|0