Erkek arkadaşınıza yemek ısmarlar mısınız?

kızlar sevgilinize yemek ısmarlarmısını parası yoksa? erkekler siz ne yaparsınız böyle bir durumda

0|0
24|15

En İyi Kız Görüşü

• Ellerimle de yaparımm en güzel yemekleri de ısmarlarımmm.

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ismarla demem tabii ki ama ısmarlaması lazım eğer param olmadığını biliyorsa. Hayat müşterek ne de olsa. Ama param olsa ona ödetmek istemem tabii ki. İki ben bir o, ya da üç ben bir o. :))

0|0
    1|0
  • ben yanlış anlaşılmak istemem ama sevdğim insanın para harcamsnı istemem benm param yoksa bile ona yuk olmak bana yanlış geliyor..

0|0
    0|0
  • Aman Allah erkekleri parasiz birakmasin da siz bize yemek memek ismarlamayin.. Allah bir erkegi kim olursa olsun bir kadina muhtaac etmesin

0|1
    0|0
  • ısmarlarlar herhalde

0|0
    0|0
  • O da sana ısmarlamak zorunda degil.. nezaket olsun diye hesabı erkek ödüyor..

ısmarlamazsan seni terketmeli bence.. çünkü tek taraflı olursa erkeğin eşekten farkı kalmaz..

erkeği cüzdan olarak gören bayanı kimse istemez..

0|0
    0|0
  • yok almak erkek ama kiz israr ederse alirsin yani ama birdakinede onun 2 katini kiz icin harcamalisin yoksa harbi durum vahim olurr ! ortalikda erkeklesmis kari diye dolasirsin !

0|0
    0|0
  • bugun para yok derım

0|0
    0|0
  • kadın parası yemek tanga giymeye benzer

0|1
    0|0
  • ısmarlıycak tabı lan :D aramızda pparanın lafı mı var alala

0|0
    0|0
  • ben sevmem öyle şeyleri. geleneksel kaldım ben

0|1
    0|0
  • yaaa nasıl sorular bunlar yaa neden ısmarlamasındi ne var bunda

0|0
    0|0
  • param yoksa ben söylerim zaten param yok diye en baştan

0|0
    0|0
  • Yemek ısmarlar, üste de para veririm :)

0|0
    0|0
  • Erkekler zaten alışık, kız para verecek gözüyle bakmıyoruz ki. Baksak eyiydi ama...

0|0
    0|0
  • Ayda 1 kere o ısmarlasın kalan 29 gün ben :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Çantamı bile yanıma aldırmaz , parası yoksa kredi kartıyla öder ...

2|1
    0|1
  • neden ısmarlamayım canım tabıkıde ısmarlarım hemde seve seve :)

1|0
    0|0
  • niye ısmarlamasın ki parası olsa da olmasa da ısmarlanır her şeyi devletten beklememek lazım erkek diye sürekli hesabı o ödemek zorunda değil ya

0|0
    0|0
  • parası olup olmaması önemli değil.kaldı ki ben onunla parası için beraber değilim.soruya gelincede tabiki ısmarlarım.o erkek hemde sevgilim diye onun üzerinden geçinecek değilim

0|0
    0|0
    • pahali bir yere100 lira hesap gelse

• öderim sorun olmaz pahalı bir yere gidiyorksak biliyorumki her zaman öyle yerlere gidiyoruzdur.kalkıpda ben ödeyeceğim diye herzaman gittiğimiz yerler yerine daha lüks mekanlara gidecek halimiz yok tabiki

• İnsanlık hali olmayailir tabi ısmarlarım

0|0
    0|0
  • Evet kocama yemek ısmarlıyorum onun parasıyla :)

0|0
    0|0
  • Niye ısmarlamiyim ki, yemeği o verdiyese bende mutlaka tatlıyı ısmarlarım özellikle yemek yediğimiz yerden kaldırır başka biyere gidelim derim ki tatlıyı da o ödemesin :D

0|0
    0|0
  • Daha bugün ben ısmarladım :)

0|0
    0|0
  • ısmarlarım tabikide

0|0
    0|0
  • Parası varsa da ismarlanir niye hep tek kişiden beklenir ki

0|0
    0|0
  • Ismarlarım

0|0
    0|0
  • yemek ısmarlamak için meteliksiz kalmasını beklememe gerek yok. tabii ki ısmarlarım

1|0
    0|0
  • kesinlikle evet

0|0
    0|0
  • sevgili arasında paranın lafı olmaz hep o ısmarlıcak değil zaten yanında parası olsun olmasın ben ısmarlarım

0|0
    0|0
  • parası olsa da ısmarlarım. ne var bunda..bunu sorun edicek erkekle işim olmaz zaten

0|0
    0|0
  • neden olmasın ben yaparım.

0|0
    0|0
  • tabiki ısmarlarım

0|0
    0|0
  • doğal birşey neden yapmıyim ki

0|0
    0|0
  • parasız olduğunu görmedim ama yinede ısmarlardım yapılmayacak şey değil

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Yemek yaparim <3

0|0
    1|0
  • tabiki ısmarlarım aç bırakmam :D

0|0
    0|0
  • erkek dediğin ısmarlamasını beklemez ama karşı taraf ısmarlamak ısterse ısmarlarr bedavacılığaaa getırmeyelım ne erkekler ne bayanlarrr

0|0
    0|0
Yükleniyor...