Buna mecbur değiliz ki. Nasıl destekleyeyim Fenerbahçe'yi?

Arkadaşlar Şu an madrid'deyim ve tüm atletico lular galatasaray'ı destekliyor hatta az önce bir cafe de işletmeci real i yenerseniz maçtan sonra gelin sizden hesap almayacağım bile dedi :D bu sadece ispanya'da değil çokça yerde böyledir.Mesela Roma-Gs maçında Lazio taraftarı ölümüne desteklemişti Galatasaray'ı tribünleri doldurmuşlardı hatta.Şimdi benim Lazio taraftarına vefa borcum varken nasıl destekleyim fenerbahçe'yi?

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• Herkes kendi takımını desteklesin. Bizim Fenev'i desteklemememiz onlardan bir şey eksiltmez, aynı zamanda onların Real'i desteklemesi de bizden bir şey kaybettirmez :)

1|0
    0|1
    • hah işte tamda bunu kastediyorum ben.lazio değilde chelsea-fenerbahçe olsa banane kim elerse elesin derdim ancak lazio olunca herşey değişir

Kızlar Ne Diyor 7

• evet bizde gs yi eskiden Türk takımı diye çok desteklemiştik avrupada,artık mecbur değiliz.

0|3
    3|3
  • Biz bunca zamandır Galatasarayı hep destekledik , cebinden paranımı çaldık Fenerbahçeliler olarak aşk olsun ...

0|1
    3|2
    • aneks mesajıda kapamıssın ?

• ya benim umrumda değil.bak bate elemiş fener elemiş umrumda olmazdı .ne karşısında ne yanında olurdum fenerbahçenin ama lazio nun yeri GS tribün taraftarları için çk farklıdır

• Beşiktaşlıım Madridde Galatasarayı Romada Fenerbahçeyi desteklerdim.

3|1
    0|0
  • Bu söylediğin heryerde var işte..

Bi kaç dengesiz Schalke Real atkısı açtı die tüm Beşiktaş veya Tüm Fener taraftarını suçlamak olmaz..

Başka zaman ödersin vefa borcunu... Feneri desteklemen lazım..

Fener bile olsa Avrupa da desteklerim..

2|1
    0|0
    • katılmıyorum asla.Beşiktaş taraftarı real i destekleyebilir.Bende işin içinde lazio varsa.8 yıl önce roma taraftarından koruyan gerekirse evlerinde misafir eden lazio taraftarı varsa işin içinde galatasayla oynasalar gene de hak eden kazansın derim

• eğer bunlar gerçekse herkesten tam destek lazio'ya! :)

1|2
    0|1
  • Kendi ülkeni temsil edeni desteklemen gerek

1|1
    0|0
  • tabiki destekleme bende destkelmiyorum nefret kusuyorlar galatasaraya neden boyle kiskanclari destekliyim

2|3
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Laziolular seni duysa Romaya belediye başkanı yaparlardı :)

1|3
    1|1
  • Barçalı taraftarlarda Galatasaray bestesi yaparlar artık tıpki fenerliler gibi link

2|1
    0|2
  • Destekle koçum...Galatasaray'ı da destekle Fenerbahçe'yi de ..Delikanlı taraftar böyle yapar...

0|0
    1|1
    • bayılıyorum delikanlı olma kriterlerinize

• :D cevap vermem dahi seni ciddiye aldığımı gösterir devam etmeye gerek yok..delikanlılık sokakta görünce imreneceğin insana sanal ortamda sallamak değildir.

• hadi işine bak bebe...sen doğduğunda inönüde maç izliodum ben

• hım fenerinde hatırı kaldı sana cokda ...

0|1
    1|2
  • Fenerbahce nin senin destegine ihtiyaci oldugunu mu dusunuyorsun..

1|1
    2|2
  • Kendi, kendine tribe girmişsin kardeş.

Destekle veya destekleme umrumuzda değil.

Fenerbahçe camiası dışında kimsenin desteğine ihtiyacımız yok Lazio tarafını tut sıkıntı yok.

Real'e can-ı gönülden başarılar. :)

0|1
    2|3
  • destekleyin destekleyin lan beni link :D

0|0
    0|1
  • ölumune galatasarayliyim etrafimdaki herkes bilir ama yurtdisinda nerde türk varsa onun yaninda olurum bu ezeli rabimizde olsa.

0|1
    0|0
  • unutmayalım ayrıca Cana gibi bir kazmadan bizi kurtardılar ve ve dahası Fernando Muslerayı bize kazandırdılar yani çok borcumuz var lazioya çoookkk :)

0|0
    0|0
    • bunlar mesele değilki.bundan 10 yıl önce bizleri roma karşısında verdikleri destekleri otelde yer bulamayan taraftarlarımıza kucak açıp evlerinde misafir etmeleri ve roma meydanında gs lı taraftarlara saldıran roma'Lılara karşı bizimle birlikte kavga edip 2 taraftarlarının yaralanmasını yani bizim için kan akıtmalarını nasıl unututurz?

• o zaman fenerbahçede sizi desteklemez eğer real madriti desteklese kimse bişey demesin :) ayrıca senin feneri destekmemen fenerin çok umrumda gerçekten gsli narekşisi bizi niye desteklemedi diye üzülüyorlardır :)fenerde sizi desteklemez olur biter

0|0
    0|1
    • aynen katılıyorum.bak ben fenerbahçe-chelsea olsa banane derdim kim yenerse yensin umrumda olmaz.ancak lazio ayrıdır galatasaray tribün taraftarları için

• real madridte fenerbahçe iin farklıdır çünkü orda fenerli mesut var fenerlilerin real madridi desteklemesinde bir anormallik yok

• Yav he he.

Madridtesin.

Atleticolular galatasarayı destekliyor.

Cafeci sana para almıyacam dedi.

He mk he.

link

Netten gördüğün şeyleri kendin madridteymiş gibi gösterme. :D

Madride saygılar sevgiler. Herifin işi gücü yok ordan ks ye giriyor. :/

0|1
    1|1
  • ne zaman şampiyonlar ligi bizim ligimiz gibi olur, o zaman bizde öyle konuşuruz. ama şimdi ligimizi adam yerine koymuyorlar. başarı lazım, destek lazım

1|0
    0|0
    • yoo örnek çoğaltırım..Bir pana lı asla olimpiakos u tutmaz isterse türkiye takımı ile oynasın..ya da bir ajax lı asla feyenordu tutmaz isterse alman takımı ile oynasın

• şarkı yarışmasında bile var :D nerede yaşıyorsun sen.

• tamam tamam türkün türkten başka dostu yok :D

Yükleniyor...